Mahdatko olla täällä

Johannes...?
Minä vain
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vihannes on vielä kaupassa

Äänestä

Hyvin harvoin nykyään. Joskus tulen kuitenkin tänne kirjoittamaan seksiviestejä. Seksuaalisuus on sitä missä henkinen ja fyysinen ulottuvuus itsestämme kohtaavat ilmentyvästi. Energioiden ilmentymä, mutta samalla uuden energian moottori.

Äänestä

Silloin tällöin käyn täällä ihmettelemässä tätä siveetöntä menoa, se aiheuttaa minussa sielullista järkkymistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Johannes...?
Minä vain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu