kattila kiehua yli. Mitä edes tekee täällä? Salapalstailee aikansa kuluksi ja vaikka ei niin aikaakaan olisi.
Jollain alkoi
Anonyymi
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Saahan täällä olla oli salaa tai avoimesti. En ihan ymmärrä sun aloitusta. Mitä edes täällä tekee? kaipaa varmaan jotain ihmistä hänkin. Kannattaisi keskittyä omaan ikävään eikä aina alkaa kaivella muiden ikävää. Vinkkinä vaan sulle.
Pata kattilaa soimaa..
Haukut väärää puuta.
Ei mulla muuta.
Olet todellakin hyvä kun myönsit.
Hyvää yötä rakkaus riidellään huomenna uudelleen!!! mutta en halua että meidän asiat ovat muiden luettavaksi joten kirjoita IRL
Mene takaisin lasarettiin riitelemään itsesi kanssa.
Puuro kiehui tällä viikolla kolme kertaa yli.
Mutta kiehui vain yli. Täälläpä kattila koki burnoutin. Sadattelua riitti.
Salapalstailee? Täällä anonyymien seassa, et oo tosissas 😳
Ihan vaan sivusta kysyn. Kuuluuko se sinulle jotenkin?
Pitäisi tietää kyllä.
Ai kenenkä pitäisi tietää? täällä kukaan mitään mistään tiedä
Tietää mitä? Ei ole tapana ottaa toisten tekemisistä itselleni ongelmaa. Ja niitä miettiä ja vatvoa julkisesti. Mutta ehkä nämä sivut pitäisi sulkea jos täällä ei saa ihmisen käydä kirjoittelemaan.
Sitä se tuokin mun tarkoitti. Kai täällä jokainen voi kirjoittaa mitä tahtoo eikä kukaan tiedä kenelle ja mitä.
Antaapa kattiloiden kiehua ja pannujen palaa pohjaan, jokaisen oma asia.
Miksi ei saa olla täällä?
Jonku kakkonen kiukuttelee