Hamina doping

Mies sai kolmen ja puolen vuoden vankeustuomion jättimäisestä dopingtakavarikosta Haminassa – Tarkoituksena oli levittää laittomia aineita Suomessa ja muualla EU:n alueella
Tullivaraston vastaava tms
Tänään Kymen Sanomat julkaisi uutisen, kukahan mahtaa olla tuo?
3674
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voimaa puodista?

Äänestä

Joku varastovastaava se lehtitiedon mukaan on ollut. Eipä niitä nyt niin montaa Haminassa ole.

Äänestä
  • Ei a, ei b, mutta c on ensimmäinen kirjain

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mies sai kolmen ja puolen vuoden vankeustuomion jättimäisestä dopingtakavarikosta Haminassa – Tarkoituksena oli levittää laittomia aineita Suomessa ja muualla EU:n alueella
Tullivaraston vastaava tms
Tänään Kymen Sanomat julkaisi uutisen, kukahan mahtaa olla tuo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu