Stefu veti Maraa munille instassa.
Stefu alkaa heräilemään tuon mielisairaan akan oksetuksiin.
Tästä kehittyy vielä huippuviihdettä.
Räjähtääkö Marsu omasta paskastaan?
Stefu alkaa heräilemään tuon mielisairaan akan oksetuksiin.
Tästä kehittyy vielä huippuviihdettä.
Räjähtääkö Marsu omasta paskastaan?
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kyllä Mara laitto jo some tyypit hujanen ja mimmi röihin nyt alkoi some metsästys...
Vaikiristää tämämara
Stefania rahallisesti.siunutt kiitollinen onnellinen psykopaatti
Yllättyneet käsi pystyyn.
Stefan haukkui Marttinaa instassa. Ihanaa, että hänellä
NYT on häntä pyytettömästi rakastava puoliso, joka
ei ole rahanahne ja on luonteeltaan uskollinen ja vaatimaton.
Ota Stefan juristi ja hiljennä ex-kumppani, ei hän muuten ymmärrä lopettaa !!!
Juristia toi kaksikko tarviikin. Sohvi syksyllä...Stefukin jossain vaiheessa.
Se on selvää että tuo noita-akka yrittää vielä oikeuden kautta kiristää Stefanilta itselleen elatusta.
Toivotaan että oikeus tulee katsomaan että lapsen ei ole hyvä olla sairaan äitinsä kanssa, ja antaa Stefanille yksinhuoltajuuden.
Taisi letkumies kelata letkunsa takaisin housuunsa ja juosta kauas kauas pois.
Tulee tosi mielenkiintoista kun tätä eroa aletaan puida oikeudessa. Harhoissaan oleva haahka luulee vielä rahastavansa Stefua.
Voi hyvinkin käydä että Stefulle tulee Isben yksinhuoltajuus.
Toi kertoo Martan älykkyydestä ja katkeruudesta kaiken kun luulee että hän määrää asioista mitkä ei kuulu hänelle pätkän vertaa.
Sivistymättömyys ja alhainen älykkyysosamäärä paistaa niin selvästi kuin finni nenän päästä. Moukka mikä moukka.
Juuri näin, moukka mikä moukka ja vielä erittäin yksinkertainen , tyhmä moukka
Letkumiehen letkun tuumat eivät täyttäneet Martinan haarakonttoria, joten uutta letkumiestä etsimään, ja mielellään sellaista millä on paksu hmm..... lompakkokin.
Tulee varmasti koko viikoksi viihdettä noita-akalta. Se kun on niin tyhmä ettei se tajua että kaikki nauraa sen avautumisille.
Mutta eihän mielenterveysongelmaiselle saisi nauraa. Tai no, jos ihan pikkuisen tässä tapauksessa, heh heh heh, hah hah hah hah, hih hihiihih, buaa buaa.
Neiti Esko "Kynsilakka" Eerikäinen heitti oman mausteensa keittoon, uhkailemalla epäsuorasti Stefua.
Näin toimii radio Novan ei-toimittaja(yllätys, ei koulutusta). Radio Nova boikottiin?
Kynsilakalle pälvikalju pölisten kenkää duunista mihin ei ole koulutusta.
Menköön tanssimaan jalla jallaa johonkin homoklubille.
Kohta on Esko "kynsilakalla aikaa twerkata ja tanssia Jalla Jallaa vaikka millä klubilla.
Paljonkohan oli aviopari Eerikäisen yhteenlaskettu älykkyysosamäärä, olisikohan jotakin 80-85?
Kait siellä radio Novalla joku on hereillä ja lakaisee kynsilakatun roskan ulos.
Esko on samanlainen väljähtänyt pieru kuin tämä hänen mielenterveysongelmainen ex-akkansa.
Uhkailee, mutta siihen se jää. Mutta se uhkailu kun on tässä maassa kriminalisoitu. Kolumbiassa voi olla sallittua, joten ehkä Eskon kannattaa mennä sulostuttamaan kotimaansa seurapiirielämää.
Voihan Esko vaikka rohkaistua sanoista tekoihin. Tai sitten menee avustamaan Martinaa pahoinpitelyissä.
Kouluttautumattomalta roskaväeltä voi odottaa mitä vaan.
Radio Nova, kiitos ei toistaiseksi.