onko tämän tyyppinen kaula aukko liian avara/paljastava?
mulla ei ole tissejä mutta silti
https://www.apparelnbags.com/district/dm1170l-ladies-perfect-v-neck-tee.htm
kaula aukko
3
3490
Vastaukset 3
En havainnut antamallasi sivulla paljastavaa kaula-aukkoa. Mitähän mahdoit tarkoittaa?
Kaula-aukon suuruus ei kai riipu rintojen koosta. Myös pienirintainen voi korostaa luontaista kauneuttaan suurella kaula-aukolla ja erityisesti olemalla ilman rintaliivejä. Erittäin kaunista. 🌹- Anonyymi
Yksinkeskustelu tekobööniksi ja heidän kynäystäviksi tekeytyen jatkuu kaiketi maailman tappiin?
- Anonyymi
Kukahan pukisi nuo amerikkalaisnäyttelijättäret yms. kunnon kaula-aukkoihin, kun monella oli Oscar-gaalassa iltapuku, josta vaikutti puuttuvan koko etukappale. Ihan kuin rouvat olisivat laatukankaasta tehdyssä saunatakissa olleet, minkä etumus on jäänyt repsottamaan auki! Eihän semmoinen mikään kaula-aukko ole, mikä on auki navasta häntäluuhun ja sivusuunnassakin nännipihasta toiseen. Että hävetti naissukupolven puolesta.
Jopa morsiamilla näkyy tänä päivänä pukuja, joiden avoimuutta ei voi kuin päivitellä. Sitoudutaan yhteen, mutta kroppa jaetaan kuitenkin seremoniassa kaikkien vieraitten nähtäväksi. Huhheijaa.
Aloittajan linkittämän puseron kaula-aukko on todellakin vielä kaula-aukko sanan varsinaisessa merkityksessä. Mutta kyllä siitäkin sisälle näkee kumartuneena.
Kun ostaa esim. puseroa, eikä halua paljastella, kannattaa tosiaan peilin edessä kumartua yms., jotta näkee, kuinka vaate käyttäytyy. Ei sitten tule yllätyksiä.
Jopa hoitoalalla on työasuja, joiden sisään näkee kumartuessa. Huh. Varsinkin ne vanhanaikaisemmat mekot.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2342057
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601204- 201115
- 41746
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤227678Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa205622- 51475
- 38448
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42432