Peruuttelee peilin edessä ja vetkuttaa pyrstöään niinkuin pahainenkin pulu. Ihmeellistä toimintaa. Harvoin muut some"tähdet" noin paljon keikistelevät peilin eessä.
Miksi Sohvi vääntelee persettään?
36
729
Vastaukset
- Anonyymi
Luulisin, että vain pelleilee, olisi some seuraajilla jotain kommentoitavaa, eihä hän tosissaan, se on vaan some-leikkiä.....
- Anonyymi
itserakkautta
- Anonyymi
Sohvi matkii täti Moonikaa,
- Anonyymi
Pitäähän sitä nyt hetkuttaa uutta pyrstöään, kun meni brasilian butt liftin ostamaan.
- Anonyymi
Ja Ranta-laho makso tuon perseen,mahtaa viiksettää kun ei kauan saanut nauttia siitä😆
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja Ranta-laho makso tuon perseen,mahtaa viiksettää kun ei kauan saanut nauttia siitä😆
Mitäs nauttimista peräpukamissa on? Varmasti on
R-A iloinen, kun pääsi moisesta pukamasta eroon.
- Anonyymi
Vaikea sanoa. Veljeni kiemurteli samalla tavalla, kun hänellä oli tukalat peräpukamat. Pukamat leikattiin ja nyt pystyy taas seisomaan ja istumaan normaalisti.
- Anonyymi
En tulkitse tuota keimailuksi, vaan suolisto-ongelmiksi. Ummetus ja kivuliaat peräpukamat aiheuttavat tuollaista. Ruokavalioon tulee lisätä kuituja, kuten parsakaalia ja kokojyväviljoja. Porkkanaraaste ja karviaismarjat toimittavat myös tehokkaasti vatsaa.
On ollut itsellänikin joskus ummetusta ja jos vatsa ei ole toiminut 2-3 vuorokauteen, on olo samanlainen kuin Sofialla noissa kuvissa. Hymyileminen vaatii myös ponnistamista tuossa tilassa.- Anonyymi
Mahdollisesti hänelle on tullut vammoja teepusseista tai seteli tupoista.
- Anonyymi
Onko vointi yhtään parempi tänään? Kukaan käynyt hänen Instagramissaan, vieläkö vääntää tuskaisen näköisenä?
Jos ei ruokavalion muutos, luumut ja pellavansiemenetkään auta, saa apteekista ilman reseptiä suolen toimintaa vilkastuttavia kuituvalmisteita. Myös peräpukamavoidetta saa ilman reseptiä.- Anonyymi
ihan varmasti Sohvin bjuutiboxista löytyy peräpukamavoidetta..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ihan varmasti Sohvin bjuutiboxista löytyy peräpukamavoidetta..
Peräpukamavoide on valokuvamallien ja mannekiinien vakiovaruste. Se on paras konsti turvonneisiin silmänalusiin.
Instagram-kuvien perusteella turvotus takapuolella on edelleen kivulias. Kaikkea voidetta ei kannata holvata silmänalusiin.
- Anonyymi
Parasta puolta esiin.
- Anonyymi
Sofialla on koira. Koiraihmisenä hän toivon mukaan tunnistaa koiran vastaavat oireet. Jos koiran anaalirauhaset on tukossa, se yrittää itse avata niitä laahamalla peräpäätään. Koiran anaalirauhaset tyhjenevät normaalisti omia aikojaan, kun koira saa pureskeltavakseen rustoluita.
Aina anaalirauhaset eivät tyhjene karkeammallakaan ravinnolla, jolloin on aika viedä se eläinlääkäriin anaalirauhasten tyhjennykseen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sofialla on koira. Koiraihmisenä hän toivon mukaan tunnistaa koiran vastaavat oireet. Jos koiran anaalirauhaset on tukossa, se yrittää itse avata niitä laahamalla peräpäätään. Koiran anaalirauhaset tyhjenevät normaalisti omia aikojaan, kun koira saa pureskeltavakseen rustoluita.
Aina anaalirauhaset eivät tyhjene karkeammallakaan ravinnolla, jolloin on aika viedä se eläinlääkäriin anaalirauhasten tyhjennykseen.Hahaa just näin päivän paras 👆
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hahaa just näin päivän paras 👆
Jep 😅😅😂😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sofialla on koira. Koiraihmisenä hän toivon mukaan tunnistaa koiran vastaavat oireet. Jos koiran anaalirauhaset on tukossa, se yrittää itse avata niitä laahamalla peräpäätään. Koiran anaalirauhaset tyhjenevät normaalisti omia aikojaan, kun koira saa pureskeltavakseen rustoluita.
Aina anaalirauhaset eivät tyhjene karkeammallakaan ravinnolla, jolloin on aika viedä se eläinlääkäriin anaalirauhasten tyhjennykseen.Koiran anaalirauhaset voi tyhjentää itsekin. Se on helppo homma. Ja se haju........
- Anonyymi
Saattaa pidätellä myös kroonista ripuliaan!
- Anonyymi
Eikös useimmat näistä huolta herättävistä kuvista ole otettu juuri WC-tiloissa? Helpotus on lähellä jos maha on kuralla. Ummetus on vakavampi asia.
Ihmettelen, että naisten on luontevaa varata aika gynekologille, mutta takapempun vaivat hävettävät. Aivan turhaa. Lääkärit ovat asiantuntijoita ja nähneet varmaan pahempaakin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös useimmat näistä huolta herättävistä kuvista ole otettu juuri WC-tiloissa? Helpotus on lähellä jos maha on kuralla. Ummetus on vakavampi asia.
Ihmettelen, että naisten on luontevaa varata aika gynekologille, mutta takapempun vaivat hävettävät. Aivan turhaa. Lääkärit ovat asiantuntijoita ja nähneet varmaan pahempaakin.Kannattaa varmaan tutkituttaa myös yläpää, ei terveellä kuvatus vaikuta.
- Anonyymi
Yleensä lapset kiemurtelee pissahädissään. Voihan sofialla olla yliaktiivinen rakkokin.
- Anonyymi
Kuolen nauruun. Kiitos kaikille.
- Anonyymi
Samoin täällä, nauranut niin että kyyneleet valuu. Herranjestas mistä ihmiset näitä stooreja kesksii, aivan älyttömiä.
- Anonyymi
Minusta näyttää että Sofiia ei ole tyytyväinen peffaansa kaikista kirurgisista toimenpiteistä huolimatta. Ehkäpä Soffia miettii jotain niinkin radikaalia kuin perseen poisto! Jos näin on niin yksi pikku juttu vaatii ratkaisua. Minne uusi pyllynreikä kannattaisi sijoittaa?
- Anonyymi
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ihan vedet silmissä pitää nauraa.
- Anonyymi
Ai harvoin... kyllä kaikki sometähdet itteään kuvaa eri asennoissa. Katoppa vähän tarkemmin. Entäs ne lakanat oliko vieläkin samat? Koska sama aloittaja olet tässäkin joka asiaa vääntämässä. Eikä niitten ketkutuksia ole pakko kattoa. Älä katso niin ei tarvi tänne joka päivä avautua meidän kiusaksi. Koska aika läpinäkyvää...onhan toi jo monta kertaa sanottu.
- Anonyymi
Mene mihin tahansa liikuntatilaan tai uimarannalle katsomaan, liikkuvatko tai seisovatko terveet tytöt tai naiset tuollaisissa asennoissa. Eivät todellakaan. Jos ei mitään vaivaa ole, ei joudu olemaan tuollaisissa asennoissa, ei missään - eikä varsinkaan WC-tiloissa.
- Anonyymi
Ai harvoin...
Veljeni ei ole nainen eikä sometähti, vaan 36 vuotias insinööri. Hänen "keikistelynsä" loppui peräpukamaleikkaukseen. - Anonyymi
Aika monta kuvaa muokattu myös eli olisiko ihan noin jyrkät kulmat oikeasti.
Saa varoa kyllä muuten kun ikää tulee jos lonkkia noin jatkuvasti loksauttelee sivulle. Nivelrikko siitä seuraa, rajoittaa liikkumista ja aiheuttaa kipua.
Mobilaattia, villahousut ja kävelysauvatkin pahimmillaan voi olla tarpeen.
Synnytykset vielä edessä, riskinä vielä lonkkaluksaatio kun masu kasvaa.
- Anonyymi
😂😂😂😂😂Niin hauska.
- Anonyymi
Sofialla on ruma kroppa. Lyhyet, paksut jalat ja iso, ruma perse, siis perse, ei mikään peppu. Nauraako se koskaan, kun aina on sama typerä, jähmettynyt ilme naamalla. Ehkä ei pysty.
- Anonyymi
Kauniimpi mitä martiina.
- Anonyymi
Eräs Mette ja moni muukin keikistelee samaan malliin. Nythän on muotia että naisen pylly pakaroineen näkyy kunnolla. Milloin me naiset saamme nähdä miehet uimarannoilla pelkässä kalukukkarossa?
- Anonyymi
Mettellä on sitten sama ongelma. Todella ikävää, mutta helposti korjattavissa, kuten tässä ketjussa on kerrottu.
- Anonyymi
Aijaa, olen luulut että on jokin kasvainmöykky lonkassa.
- Anonyymi
Sillä on ilmavaivoja.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063210Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461334Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1571257Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803