Kojetaulun valot

Onko Twingon kojetaulussa minkään laista valaistusta (1995) esim. lämppärin säätimille. Pimeässä hankalan tuntuista haeskella mm. noita nappuloita
3642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tere ainakin -97 mallissa on
Onkos muilta katkennut etujousia?

Äänestä
  • Minulla on -98 Twingo ja valoa ei kojelaudassa näy, miten polttimot vaihdetaan?. Etujouset ovat kulutustavaraa molemmat puolet on vaihdettu viimeisen vuoden aikana.

    Äänestä

  • Ranskalainen auto kirjoitti:

    Minulla on -98 Twingo ja valoa ei kojelaudassa näy, miten polttimot vaihdetaan?. Etujouset ovat kulutustavaraa molemmat puolet on vaihdettu viimeisen vuoden aikana.

    tere
    muistaakseni lämppärin nupit lähtee vetämällä ja oiskohan niitten takana ruuvit?takuuseen en mene,kirjastosta vois löytyy korjausopas missä parempaa tietoa.
    joo etujousi tuli vahdettua , olikin helppo homma,jousen hinta motonetissa 35 euroo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rellu kirjoitti:

Onko Twingon kojetaulussa minkään laista valaistusta (1995) esim. lämppärin säätimille. Pimeässä hankalan tuntuista haeskella mm. noita nappuloita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu