Hyvää huomenta T6-mies

Mukavaa Lauantaita sinulle.
Edelleen kaipaan seuraasi , toivottavasti näemme joskus.. (jos haluat vielä nähdä?)

T:Mn
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Onko Minna nyt Tonin mielestä Tuomaan kimpussa?

Sehän on vanhoilla päivillä alkanu panonaiseks

Vai oisko aloittaja hiukan yliarvioimassa eukkosen viehättävyys tasoa ? 😉

Äänestä
  • Juu , en ole Minna.
    En lähde tuohon arviointiin , mielestäni kauneus on katsojan silmässä ja vain sydämellään näkee hyvin..
    T-mies kykenee itse tekemään omat arviointinsa.

    Äänestä

  • Huh, mitä tekstiä.

    Äänestä

  • Sullapa taitaakin olla jokin sairas obsessio tästä Minnasta..
    Mitään et silti tietenkään ko. ihmisestä oikeasti tiedä.
    Aika säälittävää kyttäämistä.

    Äänestä

Tommi kun on T6

Äänestä
  • On niitä muitakin kuin Tommi.

    Äänestä

Termari meno on kuumaa kylmää aikamoinen paketti

Äänestä
  • Hei, älä viitsi enää hankkia minulle osakkeita, jätä se puuha jo täysin. Ei millään pahalla, mutta täytyy ajatella vähän pidemmälle. En ole niin rahan ahne kuitenkaan. Pyydän, älä tee sitä enää. Terveisin N. Nyt on kaikki hyvin, mutta ei toiste enää, pyydän.

    Äänestä

  • Enimmäkseen se on kuumaa.
    T-mies on niin hot.
    T:Ap.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hei, älä viitsi enää hankkia minulle osakkeita, jätä se puuha jo täysin. Ei millään pahalla, mutta täytyy ajatella vähän pidemmälle. En ole niin rahan ahne kuitenkaan. Pyydän, älä tee sitä enää. Terveisin N. Nyt on kaikki hyvin, mutta ei toiste enää, pyydän.

    Et ole aloittaja joten miksi tulet sotkemaan omia höpötyksiäsi väliin?
    T:Aloittaja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mukavaa Lauantaita sinulle.
Edelleen kaipaan seuraasi , toivottavasti näemme joskus.. (jos haluat vielä nähdä?)

T:Mn

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu