Hullunkiilto silmissä on kirveellä lyöty ja eikä ole aikaakaan kuin jokusen viikko, kun puukolla kävi eräs sankari toisen kimppuun. Koska hullunmylly loppuu? Koska Telebaari saa viimisen naulan arkkuun vai ehtiikö kuolla sitä ennen joku. Jäädään odottelemaan surkimusten itkemistä lehdissä, miten selväpäisiä, mukavia ja kaikki toisiaan tukevia juoppoja siellä onkaan.
Pahoinpitelyt jatkuvat Telebaarissa
10
1010
Vastaukset
- Anonyymi
https://kouvolansanomat.fi/uutiset/lahella/04ea4f2a-f8de-41f2-a5c6-2958f2cde176
Tapon yritys taustalla... kyllä asiat alkaa selviämään, kuin mukavaa ja kivaa porukkaa siellä onkaan.- Anonyymi
Kun uutisia lukee niin sama meno muissakin baareissa ja ravintoloissa.
- Anonyymi
Liittykö tämä tuohon vai onko kyse paremman kävijöiden paikasta jossa ei haittaa.
https://kouvolansanomat.fi/uutiset/lahella/ed1795bd-d3b0-49be-a066-c6d1aceac5b6 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Liittykö tämä tuohon vai onko kyse paremman kävijöiden paikasta jossa ei haittaa.
https://kouvolansanomat.fi/uutiset/lahella/ed1795bd-d3b0-49be-a066-c6d1aceac5b6Laillista liiketoimintaa valvotaan järjestyksenvalvojilla!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laillista liiketoimintaa valvotaan järjestyksenvalvojilla!
Onko telebaarissa laitonta liiketoimintaa?
Tiedä sitten oliko tuolla laillista liiketoimintaa. Ja oliko vai ei härjestyksenvalvojia.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006565837.html - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko telebaarissa laitonta liiketoimintaa?
Tiedä sitten oliko tuolla laillista liiketoimintaa. Ja oliko vai ei härjestyksenvalvojia.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006565837.htmlonko tuolla kaupan takana pusikoita? ei, aluekin on niin kallis asua ettei kouvolalaisella teletappilaisella ole edes asiaa kouvostoliiton asemalle.
- Anonyymi
Tiesittekö että alue on niin rauhallinen ja siisti, että sossutkin on huolissaan lapsista jotka viihtyy leirissä. Se juoppoleiri ei olekaan lasten paikka.
- Anonyymi
Kysellään kaupan teosta,niin eikös nappikauppa ole kans kauppaa, lapset ja muut rahattomat voi maksaa vaikka "suikkarilla"...
- Anonyymi
Mistä tiedät että oli hullunkiilto silmissä, olitko näkemässä???
- Anonyymi
Ja kuusankoskea haukutaan,näyttää sielläkin toimitaa olevan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061