VOI HERRANEN AIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!

LÖYSIN SATTUMALTA TARKAN NIMISEN ARTISTIN (TURKKILAISEN) LAULUN, JA PÄÄTIN ETSIÄ HÄNESTÄ KUVIA!!!!!!!!!
TARKAN ON IHANA TULEN HULLUKSI!!!!

TARKAN
3669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Mistä löysit? Mulla on nimittäin Tarkanin levy. Kun mun eno kävi Turkissa hän osti sen levyn ja poltti ne laulut mulle.

Äänestä
  • No yhessä Yahoo mesen chatissa yks turkkilainen kysy että do you know Tarkan? niin se lähetti mulle sen laulun ja päätin sit kattoa että minkä näkönen se on niin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TARKAN kirjoitti:

LÖYSIN SATTUMALTA TARKAN NIMISEN ARTISTIN (TURKKILAISEN) LAULUN, JA PÄÄTIN ETSIÄ HÄNESTÄ KUVIA!!!!!!!!!
TARKAN ON IHANA TULEN HULLUKSI!!!!

TARKAN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu