Aivan parastahan se olisi, kun me nähtäs IRL : )
Aivan parasta...
Anonyymi
27<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Tietysti olisi. Ja se on sun ilmeistä kiinni mitä sitten tapahtuu. Jos näytät yhtään vihaiselta niin mä juoksen karkuun. Naiselta.
Mutta kun näytän usein vihaiselta vaikka en ole. Älä mee karkuun.
Okei, en juokse karkuun vaikka näyttäisit miltä.
No iliman muuta :)
Eikö me sitten nähdä kohta?
Hupssss 🤭 Sehän vasta oliskin ❤
Ei me nähdä.ehkä taivaassa sitten aikanaan.
Toivottavasti sitä ennenkin.
En mä pysty minnekään Irlantiin lähtemään. Miksi juuri siellä?
Ketkä me??????
tuo muuten on hyvä uusi sanapari irl anti. Se on sitä elämän parasta antia in real life.
(sivusta)
Voi mussu Aloittaja ja me kaikki tietty. Hän haluaa nähdä meidät kaikki ikään sukupuoleen ja rotuun katsomatta. Koska mitään vinkkiä ei anna että koskisi vain yhtä ja tiettyä ihmistä niin tämän täytyy siis olla yleinen kutsu kaikille täällä hänen kanssaan Irlantiin.
Huono päivä? auttasko minttutee? Minttu kai rauhottaa.
sivusta
Kuinka niin? Olen muuten vaan tämmöinen. Piparminttu tee parempaa.
Livenä nähdä ja jutella, janiinedelleen.
minä (m) ja hän (n).
Eihän me voida millään tätä tähän jättää. m>n
Ai, mihin tähän?
Ei voida. Niinpä meidän pitää yhdistää voimamme ja ujoutemme ja tehdä päätös ja teko yhdessä ja ja ja....
Jos on jo mennyt yli 10 vuotta, niin kyllähän se järki sanoo. Olen sairas, muut ei vois vähempää kiinnostaa. Ollaan sitten yksin . Nuorempana oli niin helppoa, mutta kaiken nähneenä, ei enää jaksa. Mänen nukkuun nyt, olen väsynyt.
Olis näin periaatteessa, mutta kun menen jäihin, ja ehkä sinä itsekin. Mitä siitä kostutaan? Sitä se teettää, kun menee syvälle tunteisiin.
Voi taivas ja sinä.. Ajatella, jo 10 vuotta mennyt.. kauheeta.. Mulla tuli kauhea ikävä kesken töiden. Tää ei ole enää tottakaan. Niin kauan, kuin olet naimisissa, ei koske mua. Suukko.
Jää sulaa sitä mukaa kun tutustuu enemmän. Joku päivä sitä ei enää ole.
- en ole ap
Tunteet laantuvat ja aika tekee tehtävänsä.
Palstailukin teki osansa.
Kenelle?
no ei mulle ainakaan
Saa omia rauhassa satasella. Mitä täällä kyselemään että kenelle, sille tietenkin jota ajattelin kirjoittaessani.
Tosi on!