Syöksyn sun

Syliin seuraavan kerran kun nähdään 😈 Mitäs siihen sanot mies? Ja mitähän ne muut sanoo...
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Noh nainen kun syliini tuut, niin tuu vaan. Eihän se mulle kuulu.

Äänestä

Sitä just toivon yli kaiken. Hyppää vaan, mutta katso, että mun tasapaino on kohdillaan ennen hyppyä. Muut huomaa, että kompastuit suoraan mun kohdalla. Ja me kaikki nauretaan, minä hykertelen tyytyväisenä koko päivän.

Äänestä

Tervetulloo😉

Äänestä

Uuh kuullostaa kohtalokkaalta 😁

Äänestä

Hei. Kyllä kai ne on jo huomanneet jotakin. Se olis kiva yllätys, että hyppäisit kaulaani. Tuskinpa se häirittis muitakaan. "Niin missä välissä te ehittä tutustua"?

Äänestä

Näkis vaan

Äänestä

Sun vaatteet likastuu, älä hyppää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Syliin seuraavan kerran kun nähdään 😈 Mitäs siihen sanot mies? Ja mitähän ne muut sanoo...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu