Vanhojen miesten käyräkullit tekee gutaa, 1

Anonyymi

Onko kukaan ollut vanhojen äijien pantavana, minä olin 17 vuotiaana.
Oli se aikas erikoinen tapaus ja mikään ei ole kiihoittavampaa kun vanhat miehet näkevät pitkästä aikaa nuoren tytön kiimaisen pillun.
Olin jostain lukenut, että kullit alkavat iän myötä kaareutumaan ja tottahan se olikin, kun itse sen totesin kongreettisesti.
Asuin silloin maaseudulla keskisuomessa ja silloin oli niitä lavatansseja joka kylässä, siellä minäkin olin ja liftasin kotiin.
Vihdoin yksi auto pysähtyi, mutta siinä olikin 5 vanhaa miestä ja kun ei ollut muutakaan vaihtoehtoa, nousin takapenkille yhden syliin.
Matkaa oli 60 kilsaa, mutta jo alkumatkasta tunsin kuinka peppuani alkoi tuntumaan kuinka äijän kulli kovveni, pelästyin tietysti.
Etupenkiltä ojennettiin litteä viskipullo jota tarjottiin mullekki, ensin kieltäydyin, mutta otin kuitenkin pitkän huikan ja sehän nuoren tytön päähän menikin nopeesti.
Samassa huomasin kuinka auto kaarti aivan outoon pihaan, pelästyin ensin, mutta en ollut huolissani kun kuski sanoi menevänsä vain hakemaan jotain.
Näin kuinka sen vaimo tuli kuistille ja huusi sille jotain, ja matka jatkui, mutta kohtahan auto kääntyikin jollekki mökkitielle ja päätyi mökin pihaan.
Nyt kyllä ihmettelin jo ääneen ja huusin että mitä nyt, miksi me tänne tullaan.
Mennään sisälle ja keitetään kahvit, kuski sanoi, mutta arvasinhan ettei kyse ollut siitä.
Menin kuitenkin muiden mukana sisälle ja horjuin pikkasen kun olin humaltunut viskistä jota suorastaan pakoitettiin juomaan.
Sisään saavuttuamme sain suoran ehdotuksen yhdeltä, että halusi naida mua, pelästyin, mutta mies kaappasi mut syliinsä ja paiskasi sängylle makaamaan.
Olin peloissani ja miehen alkaessa riisumaan hamettani tajusin mistä oli kysymys.
Toiset olivat olkkarissa ja miehen pantua oven kiinni ja lukkoon, alkoi hipelöimään ja riisumaan mua kauhea himonkiilto silmissään.
En oikein tajunnutkaan kun jo pikkuhousuni olivat lattialla ja äijä alkoi nuolemaan ja imemään paljasta nuorta pimppiäni.
Huusin eii, eiii, mutta sitten mietin että vastarinta on turhaa ja kun pilluni nuoleminen alkoikin tekemään gutaa, olin myyty ja levitin vaistomaisesti jalkani ja tästähän mies innostui.
Hetkessä mies oli täysin alasti ja katsoin kuinka käyrä kalu oli juhlakunnossa, melko kookaskin oli ja jotain kirkasta nestettä valui sen päästä.
Olin melko kokematon ja en silloin tajunnut, että se on kiimaisen kullin limaa joka liukastaa siemenputken jotta siemenien on liukas tulla ulos.
Samassa mies hyppäsi päälleni ja alkoi tunkemaan käyrää kalua sisääni joka menikin sinne lopulta liukkaasit, olinhan jo melko märkänäkin.
Äijä oli niin kiimoissaan ja puhisi siinä päälläni kalun tehdessä pimpissäni työtänsä, alkoi tuntumaan melko hyvältä mullakin, kun ensi säikähdystetä selvisin.
Mies kiihdytti tahtiaan ja minäkin aloin työntämään vastapotkuja, teki niin riettaan hyvää kun vanha äijä pani mua, mutta kohtahan se pysähtyi pimppini pohjaan ja äijä punaisena ähkien alkoi laskemaan siemeniään sisääni, olin pettynyt kun se tulikin näin nopeesti.
Vetäytyessään sisältäni, katsoin kuinka kalu kiilsi pimppinesteestäni ja nykien vieläkin sen päästä lensi yksi ruiskaus navalleni asti.
Mies lähti olkkariin ja jäin siihen makaamaan selälleni kuuman sperman valuessa pimpistäni sängylle, luulin jo että se oli tässä, mutta ei ollutkaan.
Toinen äijä tuli samalla oven avauksella sisään kalu tanassa, pelästyin ja huusin että lähdetään heti pois, eihän se mitään auttanut, äijien päästessä nuoren tytön pillun makuun, olivat kuin sudet riistan kimpussa.
Samassa äijä oli jo päälläni ja työntämässä sisääni jäykkää kaluansa joka menikin sinne vauhdilla kun oli esivalmistelut tehty.
Tunsin kuinka tämäkin kalu oli kaareva ja tattikin melkoinen, melkein pienen nyrkkini kokoinen, se tosiaan tuntui makoisalta sisälläni.
Edellisellä kerralla oli orkkuni tulemaisillaan ja nythän tekikin taas niin gutaa että sieltähän se alkoi tulemaan, painoin kynteni miehen pakaroihin voimalla ja annoin vastapotkuja orkun alkaessa tulla.
Huusin, älä lopeta, älä lopeta, mies siihen että kyllähän tätä sulle piisaa, siellä odottaa sulle vielä kolme kiimakullia olkkarissa.
Huusin orkun tullessa vaistomaisesti ja miehen alkaessa kiihdyttämään tahtiaan, tissinikin alkoivat pyörähtelemään tahdissa, kyllä teki hyvää.
Karjaisten kuin eläin äijä alkoi laskemaan satsia pimppini pohjalle ja kaikki otin antaumuksella vastaan.
Kalu jatkoi nykimistä ja aina vain sieltä tuli paksua spermaa jota purskahteli sykäyksittäin uloskin ja vauhdilla mies veti kalunsa vihdoin ulos sperman kera, tunsin kuinka ison herkkutatin tullessa ulos jäi pimppini auki kuin pyytäen lisää.
Peppuni suorastaan uiskenteli spermalätäkössä ja vaihdoin kuivempaan paikkaan ja samassahan kolmas tuli kalu tanassa sisään, se tahtoikin takaapäin ja asetti mut pieni peppu pystyssä sängyn päätyyn olin siinä kuin tarjottimella.
Voimakkaat kourat tarttuivat pieneen peppuuni ja tunsin kuinka kalu alkaa mennä taas sisääni, oli se tosi outo tunne kun uutta kalua taas lykitään sisääni.

0

4000

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Olen tumma ja tulinen

        Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
        Ikävä
        179
        1339
      2. Tunnustuksia

        Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
        Ikävä
        85
        1246
      3. Mitä kysyisit

        Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
        Ikävä
        96
        987
      4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

        Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
        Ikävä
        48
        833
      5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

        ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
        Ikävä
        40
        733
      6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

        Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
        Ikävä
        83
        609
      7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

        mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
        Ikävä
        30
        538
      8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

        Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
        Sinkut
        111
        520
      9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

        En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
        Ikävä
        44
        498
      10. Leski ja Volvomies

        Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
        Kuhmo
        7
        486
      Aihe