Iskunvaimentimet

Mistä Muuli 80 s peräkärriin iskunvaimentimet. Mitta 31 cm lyhimmillään , 48 cm. pisimmillään.
Kiinnitys 12 mm : n pulteilla.
Kysytty Junkarilta ja vaikka mistä. Vastaus on EI OLE !
51584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kannattaa kysellä autotarvikeliikkeistä. Itse olen vaihtanut vm. 1990 Muuli 80S:ään joskus 2000-luvun puolenvälin tienoilla iskarit ja paikallisesta autotarvikeliikkeestä sain ostettua sopivanmittaiset kaasuiskarit ihan sopuhintaan.

Äänestä

Löytyykö tuollaisia iskarit mistään...Itse tarttis 1000 muuliin.

Äänestä

Muuli1000KS käy Volvo 240 takaiskarit,omaani vaihdettu.

Äänestä

siihen käy lada 1200l vuosi 73 takaiskunvaimennin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mistä Muuli 80 s peräkärriin iskunvaimentimet. Mitta 31 cm lyhimmillään , 48 cm. pisimmillään.
Kiinnitys 12 mm : n pulteilla.
Kysytty Junkarilta ja vaikka mistä. Vastaus on EI OLE !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu