Mattu ja Jape

Miten tuon ikäiset ihmiset voi olla noin lapsellisia?Mattu on kuin 40 vuotias naamasta ,mutta aivot kuin 13 vuotiaalla.Lopettais tuon esillä olon turhat julkkikset!
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se luukuttaa somessa kaiken ittestään ja sit loukkaantuu pienimmästäkin kommentista. Estää heti jos sille sanoo oikeestaan yhtään mitään. Naurettava epävarma pikku lapsi se on!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten tuon ikäiset ihmiset voi olla noin lapsellisia?Mattu on kuin 40 vuotias naamasta ,mutta aivot kuin 13 vuotiaalla.Lopettais tuon esillä olon turhat julkkikset!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu