Pilssipumppu lakkasi toimimasta. Onko jossakin sulake? Miten ihmeessä pumpun saisi vaihdettua? Tosi hankalassa paikassa!
Buster M 2001, pilssipumpun vaihto?
9
3009
Vastaukset
- Anonyymi
Onko moottorikaukalossa "tarkistusluukku"?
Jos on, niin sieltä kautta voisi onnistua.- Anonyymi
Olen nähnyt, kun kaveri teki kuviosahalla tarkastusluukun moottorikaivon pohjaan ja saranoi sen tiivisteen kera.
- Anonyymi
Omassa Busterissani on luukku valmiina. Pop-niitit pitää porata pois, niin pumppuun pääsee käsiksi yläkautta
- Anonyymi
Käytännössä: paaliin. Ei tuollaista hankalaa kötöstystä kannata tekohengittää millään uusilla pumpuilla.
- Anonyymi
Tarkoitatko tosiaan että jos vene olisi sinun niin veisit sen kaatopaikalle ja ostaisit uuden ?Todella hölmö kommentti !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tarkoitatko tosiaan että jos vene olisi sinun niin veisit sen kaatopaikalle ja ostaisit uuden ?Todella hölmö kommentti !
Et ehkä ole vielä tutustunut tähän paalaajaan.
Tämä ”käytännössä paaliin” on jo lähes legendan maineen saavuttanut kommentin heittäjä, joka on esiintynyt täällä pitkään.
Tällä kertaa kyseessä on hyvin harvinainen postaus, sillä normaali ulostulo ei sisällä kuin tuon virkanimen.
Saimme siis harvinaista herkkua kun sieltä tuli noinkin monta sanaa tältä paalaajalta luettavaksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et ehkä ole vielä tutustunut tähän paalaajaan.
Tämä ”käytännössä paaliin” on jo lähes legendan maineen saavuttanut kommentin heittäjä, joka on esiintynyt täällä pitkään.
Tällä kertaa kyseessä on hyvin harvinainen postaus, sillä normaali ulostulo ei sisällä kuin tuon virkanimen.
Saimme siis harvinaista herkkua kun sieltä tuli noinkin monta sanaa tältä paalaajalta luettavaksi.Joo, nää on näitä .
- Anonyymi
Käytännössä paaliin? Pilssipumpun vaihdon takia? Kiitos nyt vaan järkevästä ohjeesta.
Tuon ohjeen voit käytännössä laittaa paaliin......
- Anonyymi
Paali on paras paikka kaikille turhanveneilijöille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt333234Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.441609Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö191001Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32989- 59953
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22948Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37860Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36813Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173803- 48719