Kankaanpääläiset nuoret naiset

Niitä hyvännäkösiä olis kiva nähdä paljain jaloin.
8562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onks sulla jalkafetissi?

Äänestä
  • Ei ja hyvännäkösiä ne on sukilla tai ilman.

    Äänestä

Semmosen vois kantaa sänkyyn niin, että se on paljain jaloin.

Äänestä

Ota kengät ja sukat pois ja lähde torille käveleen

Äänestä

Läski jalkoja ovat.... kankaanpään naiset ja liikaa painoa......

Äänestä
  • Jaa. Mulla ei kyllä ole läskiä jaloissa, korkeintaan selluliittia, jota on kaikilla naisilla. Enpä myöskään sanoisi itseäni lihavaksi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jaa. Mulla ei kyllä ole läskiä jaloissa, korkeintaan selluliittia, jota on kaikilla naisilla. Enpä myöskään sanoisi itseäni lihavaksi.

    Ole onnellinen kun et oo laski.,

    Äänestä

Reissumiehen mielestä Kankaanpäässä on kauneimmat ja mukavimmat naiset,sukat jaloissa taikka ilman sukkia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niitä hyvännäkösiä olis kiva nähdä paljain jaloin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu