Nimi pitäisi vaihtaa: Hyvät, Pahat ja Rumat.
Lyhyesti: HPR
Totuushan on se että kakki mitä löytyy niin sanotusta "LIVE "elämästä loytyy myöskin netistä, netissä on vain kaikki villinpää, on kuin keväällä lehmät päästetään eka kertaa talven jälkeen laitumelle, ne villiintyy.
Lyhyesti: HPR
Totuushan on se että kakki mitä löytyy niin sanotusta "LIVE "elämästä loytyy myöskin netistä, netissä on vain kaikki villinpää, on kuin keväällä lehmät päästetään eka kertaa talven jälkeen laitumelle, ne villiintyy.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mun mielestä täällä taas ei tapahdu mitään muuta kuin sitä, että mielenterveyspotilaat kirjoittelee ihmeellistä legendaa ja viiden pennin feikkirömäntiikkää, falskeja yksinpuheluita, kuppaisia juonenkäänteitä sekä vatsalaukun ympäri kääntävää apukoulupornoa. Ihan kuin tällaiset miehet ei edes tietäisi missä se laidun on.
Lisäksi ihmelen joidenkin tapoja korvata oman elämänsä jännitys lueskelemalla näitä kieli poskessa kuin haluten uskoa joka juttu todeksi. Se on jo pelottavaa kun sisälukutaito loistaa poissaolollaan.
No juuri trolli ja muuten häiriintyneet pilaavat tämän palstan. Kyllä minä väitän, että kaikilla ei tarvitse olla mt-ongelmia. Rakastunut ihminen on haavoittuvainen, jos ei saa tunteilleen vastakaikua. Toisaalta, kaikille ihmisille löytyy varmasti jokin diagnoosi, jos oikein kovasti lähdetään tutkimaan. Ei herkkyys ole yhtäläisyysmerkki mielenterveysongelmille.
Kyllä täällä palstalla on ihan aitoja ja syvällisiäkin kirjoituksia, joihin pystyy samaistumaan.
Ikävä paltalla käytös tavat ovat unohtuneet.
Ei minnekään vitun nettiin voi käsikirjoittaa todellisuutta. Hampurilainen ei muutu pihviksi, kyllä sinä vaan sitä bursaa syöt, etkä sisäfilettä.
Olisi kyllä mielenkiintoista seurata kärpäsenä katossa näiden palstalaisten live-elämää päivän ajan.
Pahikset on ikävä pastalla suuna ja päänä.