Numeromatkailun suurin ongelma

Kun on tätä ikää tullut, niin se muutaman sentin mittainen putki naisessa ei enää kiinnosta. Kun sinä tulet tähän elopainoon ja sairauksiin, niin ei sinuakaan enää kinosta. Kassit roikkuu joutilaina vitjoina kuin velhon hiha. Nyt en pääse enää minnekään ellen eksy nuoruuden lähteelle. Vaikea eksyä ku en käy missään vaan maleksin huoneessani. Ilma puntari näyttää ilman painetta vaikka en sitä kattoisikkaan. Mä olin jo täällä ja näin jalostomon.
https://www.iltalehti.fi/elintavat/a/d438a757-d0d3-428d-bd1d-f3c5edd9a4ed

7

68

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mikä resupetterin mielen noin pahoitti... kiitos kun kerroit, jatka vaan se helpottaa yleensä, sinun tapauksessa voisi sopia eräs toinen sanonta, mutta jätän sen häveliäisyys syistä sanomatta, joten sinulla säilyy jännitys ja motivaatio palstavaikuttamiseen.

    • Minua vaan ottaa pannuun se että toisilla seisoo vielä ja niitä kinostaa naiset. Minä olen jo ihan eri tasolla. Minua kinostaa klopaalit asiat kuten gorona ja ilmasdon muutos. Tulee hiili jalka jälki jos resupetteri lentää thamaahan ostamaan ihokosketusta rahalla. Itse olen aina ilmaiseksi saanut. Viimeksi sain avokämmentä 80 luvulla ja se tuntui tosi hyvältä naamassa. Kerran näin melkein tisin uima hallin puguhuoneessa.

      • Anonyymi

        Antaa ottaa vaan pattayapalstalla.


    • Anonyymi

      Ladamiehet karvareuhkoissaan olivat aikoinaan kovia kertomaan muunneltua totuutta ja huimia seikkailuita menneisyydestään. Jos joku ei ladamiestä uskonut, tämä hermostui ja otti epäilijän sitten silmätikukseen, kertoen tästä perättömiä asioita sitten selän takana. Ladamiehet muuntelivat myös historiaa mielensä mukaan. Meillä oli opettajana aikoinaan yksi vannoutunut ladamies. Tajuttiin jo silloin lapsena että ukko puhuu höpöjä. Tuli vaan mieleen tuosta eräästä palstavaikuttajasta, joka on valittu Vuoden Mr Puukuulapenkiksi vuonna 1980.

      • Anonyymi

        Huimia on rakkaiden seikkailut menneisyydestään, tuskinpa autonmerkillä on merkitystä, ainoastaan millä puolen ratti.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Huimia on rakkaiden seikkailut menneisyydestään, tuskinpa autonmerkillä on merkitystä, ainoastaan millä puolen ratti.

        Mitä muuta sulla on mielessä Pattayan matkailupalstalle lausua?


    • Anonyymi

      Vaan eipä hätää! Meillä on nyt kosmetiikkamyyjä Sanna neuvottelemassa Suomelle sellaiset ehdot tukipakettiin, että siihen ei olisi kyennyt edes Täti Tiukka!
      Suomen osuus Välimeren maille suunnatun tukipaketin kustannuksista on 13 miljardia, mutta kun neuvottelut on käyty, niin se onkin 15 miljardia! Me tienataan tällä! Mahtavaa olla EU:n liittovaltio!

      Kohta Suomi on hallituksen neuvottelutaitojen vuoksi sellaisessa kukoistuksessa että ostetaan kaikille uudet autot valtion piikkiin! Vaikka Tojota Koronat. Numballe toki tonnikakssatanen Lada jossa kaksiväriratkaisu. (sivuovet ja konepelti otettu toisesta purkaamo-Ladasta onnettomuuden seurauksena)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      100
      1713
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      55
      1123
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      438
      1094
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1023
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      58
      801
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      782
    7. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      83
      730
    8. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      698
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      675
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      671
    Aihe