250 cdi 4 matic premium business v2011

Kokemuksia autosta?Löytyykö tyyppivikoja??221000 ajettu tuotu Saksta.
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä korimalli?

Äänestä
  • Farmari,hintapyyntö ois 13000!!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Farmari,hintapyyntö ois 13000!!

    C vai E?

    Äänestä

Vanha kysymys, mutta vastaan silti.
Kilsat lienevät silloin yli 250T. Lisäksi olisi kiva tietää, onko kyse C- vai E-mallista?
Moottorit eivät nimittäin välttämättä ole samoja, vaikka tilavuudet ovat lähes samat, mutta ounastelen, että C-mallisessa voi hyvinkin vielä olla OM646 eikä OM651, joka tuli E-malliin syksyllä 2009.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kokemuksia autosta?Löytyykö tyyppivikoja??221000 ajettu tuotu Saksta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu