Tietääköm kukaan tästä?
Pahoinpitely ja ryöstö Koskella
Anonyymi
14785
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mahtaako olla Pekalla muistikuvia tästäkään tapahtumasta
Mikäs juttu tämä on?
Olisko yöllä kotiotullessa itekseen kaatuillut ja aamulla selvittyään huomannut hukanneensa lompakkonsa.
Kuka uskoo lompakossa olleen just sattumalta yli 1400€.
On pahoinpidelty sairaala kuntoon.Tuskin kaatumisesta noin pahat vauriot.Arabin näköiset ryöstäjät,niitähän täällä piisaa,ei nille riitä ilmaiset oleskelut täysihoibolla,rahan tulo seinästä.
Vai onko mennyt omat ja puolueen rahat sekaisin vaalikiertueella.
Mennyt ennenkin yhteiset rahat sekaisin omien kanssa.
Minä uskon. Työttömänä ollut vuosia ja jatkuu. Ikinä en ole noin suuria summia käsitellyt. Toista se on noiden hyväosaisten edustajien ja kilometrikorvausten nostajien.
Sehän oli pahasti Jkl persujen kanssa riidoissakin. Oisko sieltä ollut kaunaa?
Politiikka on jo kunnallis tasollakin jokseenkin kansainvälisiä vaikutuksia ammentava.
Jos olis joku etnisen taustan omaava kyseessä nii olis vähän toinen ääni kellossa. Nyt ei ole mitään väliä kun"rasisti" pahoinpidellään.
Tämä on persujen kuntavaalikampanjaa. Tuttua uhriutumista persuleirissä.
Aamulla kotiovella,kallonmurtuma,aivoverenvuoto,kylkiluut poikki,melekoista uhriutumista,lukisitte faktat ennenkuin soitatte suutanne,onko kilpailu kuka murjasee tyhmemmin.
Mites ois töihin?
Eihän Katajasta töihin ollut aiemminkaan, tuskin tilanne pahoinpitelystä parani?
Joo mätäkuun juttu. On paljastunut, ettei tapauksella ole juurikaan yhtymäkohtia ensiksi kerrottuihin versioihin.
Odottelemme poliisitutkinnan tuloksia ja OIKEITA tietoja tapahtunneesta.