Siellä ajetaan kilpaa.
Kimi tuu pois
11
2576
Vastaukset
- Anonyymi
Rään vanha karvapalli voisi tulla jo himaan tarjoilemasta noita myötähäpeän tunteita.
- Anonyymi
Niin, nimenomaan, siellä ajetaan kilpaa ja sitähän KR siellä tekee. Enemmän hän ajaa kilpaa Alfa Romeolla, kun Ferrarille ajaessaan. Mutta herranjestas, miten vaikean näköinen ajettava tuo auto on tuolla Unkarissa.
Kimi on nimenomaan kilpa-ajaja ja sen hän osaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin, nimenomaan, siellä ajetaan kilpaa ja sitähän KR siellä tekee. Enemmän hän ajaa kilpaa Alfa Romeolla, kun Ferrarille ajaessaan. Mutta herranjestas, miten vaikean näköinen ajettava tuo auto on tuolla Unkarissa.
Kimi on nimenomaan kilpa-ajaja ja sen hän osaa.Ei se ole radasta kiinni enää. Yhtä vaikeaa (viimeinen sija aika-ajoissa ja viimeisenä ruutulipulle) oli Britanniassa.
Aikansa kutakin, en oikeen näe Kimillä tulevaisuutta vaikka kuinka sinivalkoisin lasein katsoisi. Kilpailee lähinnä tallitoveriaan vastaan, kun muut katoaa maisemiin samalla kun lähtövalot vaihtuu vihreäksi. Aika motivoivaa touhua yli 4-kymppiselle maailmanmestarille.
Sääliksi vähän jopa käy.
- Anonyymi
Kimin kisoista saa aina tahatonta komiikkaa.
- Anonyymi
Sitä nimenomaan.
- Anonyymi
Kimin on aika siirtyä eläkkeelle.
- Anonyymi
Onhan se hienoa, että ikämies pystyy harrastamaan, sitä mitä toiset joutuu tekemään työkseen. Hieno mies.
- Anonyymi
Räkäinen ajoi taas loistavan aika-ajon sijoittuen viimeiseksi!!
- Anonyymi
Täysin oikein. MIKSI VITUSSA TÄÄ HESARI MAINOSTAA TÄTÄ KIMIÄ ! mestaruus MUUTEN TAKA ÄÄN VALVO SUOMI KANTTURA MINTTU TOSI RUMA MENEE VAITOON
- Anonyymi
valtterin ja kimin tallipaikat sinetöi varikkomuuri
- Anonyymi
Nyt voitte nukkua rauhassa. Kimi lopetti eikä välitä teidän jutuista hevon paskan vertaa. Nyt voitte lähettää jonkin muun eläkkeelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233031Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122119Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.661968Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001823Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761563Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥391326Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141282Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001265- 1111065
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151046