Siellä ajetaan kilpaa.
Kimi tuu pois
11
2537
Vastaukset
- Anonyymi
Rään vanha karvapalli voisi tulla jo himaan tarjoilemasta noita myötähäpeän tunteita.
- Anonyymi
Niin, nimenomaan, siellä ajetaan kilpaa ja sitähän KR siellä tekee. Enemmän hän ajaa kilpaa Alfa Romeolla, kun Ferrarille ajaessaan. Mutta herranjestas, miten vaikean näköinen ajettava tuo auto on tuolla Unkarissa.
Kimi on nimenomaan kilpa-ajaja ja sen hän osaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin, nimenomaan, siellä ajetaan kilpaa ja sitähän KR siellä tekee. Enemmän hän ajaa kilpaa Alfa Romeolla, kun Ferrarille ajaessaan. Mutta herranjestas, miten vaikean näköinen ajettava tuo auto on tuolla Unkarissa.
Kimi on nimenomaan kilpa-ajaja ja sen hän osaa.Ei se ole radasta kiinni enää. Yhtä vaikeaa (viimeinen sija aika-ajoissa ja viimeisenä ruutulipulle) oli Britanniassa.
Aikansa kutakin, en oikeen näe Kimillä tulevaisuutta vaikka kuinka sinivalkoisin lasein katsoisi. Kilpailee lähinnä tallitoveriaan vastaan, kun muut katoaa maisemiin samalla kun lähtövalot vaihtuu vihreäksi. Aika motivoivaa touhua yli 4-kymppiselle maailmanmestarille.
Sääliksi vähän jopa käy.
- Anonyymi
Kimin kisoista saa aina tahatonta komiikkaa.
- Anonyymi
Sitä nimenomaan.
- Anonyymi
Kimin on aika siirtyä eläkkeelle.
- Anonyymi
Onhan se hienoa, että ikämies pystyy harrastamaan, sitä mitä toiset joutuu tekemään työkseen. Hieno mies.
- Anonyymi
Räkäinen ajoi taas loistavan aika-ajon sijoittuen viimeiseksi!!
- Anonyymi
Täysin oikein. MIKSI VITUSSA TÄÄ HESARI MAINOSTAA TÄTÄ KIMIÄ ! mestaruus MUUTEN TAKA ÄÄN VALVO SUOMI KANTTURA MINTTU TOSI RUMA MENEE VAITOON
- Anonyymi
valtterin ja kimin tallipaikat sinetöi varikkomuuri
- Anonyymi
Nyt voitte nukkua rauhassa. Kimi lopetti eikä välitä teidän jutuista hevon paskan vertaa. Nyt voitte lähettää jonkin muun eläkkeelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2073586Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen133376Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä732549Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92175Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling512055Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.81904Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue411717- 901591
- 721153
- 741140