Levin rakastuneet

Ihana kuva
Levin huipulta
Sofiaja
Stefan
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ihana pari, Stefan oikein loistaa rakkautta, ONNEA HEILLE !!!

Äänestä

Minusta ei loista mitään...katsotaan nyt sitten 10 vuoden kuluttua
tai vuoden....suhteessa molempien oltava tasapainossa...noita kahta
taitaa yhdistää nimenomaan tasapainottomuus...

Äänestä
  • No ei loista Martina ei......

    Äänestä

Ihanat ❤❤❤❤❤❤❤

Äänestä
  • Hohhoijaa...

    Äänestä

Super💚❤💙💙💙💙💙💙💙💙

Äänestä
  • Kyllä on mukava jotta ovat saaneet toisensa! Ihanat Sofia ja Stefan!!!

    Äänestä

lime koff saa loistamaan 😋

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ihana kuva
Levin huipulta
Sofiaja
Stefan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu