Jos saisit mahdollisuuden salaa tutkia kumppanisi luuria, mitä ja kenen kanssa hän on viestitellyt. Tarttuisitko mahdollisuuteen vai voisitko luottaa sen olevan viatonta?
Kirjesalaisuus
14
164
Vastaukset
- Anonyymi
Toisten luurien kollaaminen ei ole koskaan viatonta, pthyi
- Anonyymi
En urkkisi toisen luottamuksellisia asioita.
- Anonyymi
Minä olen tottunut tässä seksittömässä liitossa tutkimaan mieheni puhelimen säännöllisesti läpi.
- Anonyymi
Putosin hippasen pikkasen tälle :D kukahan tämän takana on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Putosin hippasen pikkasen tälle :D kukahan tämän takana on?
Joku naista esittävä trolli varmaan, sellainen joka ei saa koskaan keksiä. Mikä siinä on niin riemullista impata näitä aivopieruja kuin joku nisti?
- Anonyymi
En koskaan tekisi mitään tuollaista. Minulla on vahva oikeudentaju, enkä myöskään hyväksyisi että minua kukaan kontrolloisi tuolla tavalla. Jollei luottamusta ole, ei pidä olla suhteessa.
- Anonyymi
Katson silloin tällöin. Varsinkin kun on poissa oleva tai ei ole seksiä saanut muutamaan päivään. Tai ärjyy mulle....tietää, että katson. En siis salaa.
Hän saa koska vaan katsoa puhelintani kun ei haittaa. Ei ole salattavaa.- Anonyymi
Sun täytyy ymmärtää että en voi luottaa sinuun kaiken tämän jälkeen ja tietenkin minä haluan tietää mitä kirjoitat muille viestejä!!!!ei se ole normaalia että kun ollaan suhteessa että sulla on puhelin joka on niin henkilökohtainen asia että en saa nähdä sitä sisältöä!!!!! onko meillä sailsuuksia keskenään????ei pidä olla!!!!
- Anonyymi
En menisi kumppanin puhelimelle. En vaikka olisi antanut aihetta epäillä pettämistä.
- Anonyymi
Minusta koko aihe on oksettava. Mutta tiedän tällaisia kumppaneita olevan.
- Anonyymi
Napakymppi.,
- Anonyymi
Tykkään rakkaani mustasukkaisuudesta. Sovimme jo varhaisessa vaiheessa, että hänellä on lupa tutkia puhelimeni, koska haluaa. Minua asia imartelee. Ihanin ja kaunein nainen maailmassa, minusta mustis. Hän tietää salasanani. Parikertaa on halunnnut tutkia yhdessä, pitkän erossa olon jälkeen, ei tosiaankaan ole tarvinnut tehdä salaa.
Minulla on myös tietenkin lupa tutkia hänen puhelimensa. En ole kokenut tarvetta.
Tottakai itsekin olisin hänestä erittäin mustasukkainen, jos pienintäkään syytä olisi ilmennyt. Mutta ei ole. Hänellä on korkein moraali, mitä ikinä olen kenelläkään tavannut. Hän ei ikimaailmassa voisi alentua edes kevyeen flirttiin, muiden miesten kanssa.
Mielestäni avoinmuus lisää luottamusta. Luottamus taas lisää mahdollisuuksia, tehdä yhdessä asioita, joista muut monet ns. pelimiehet voivat vain haaveilla.
Kuten keskustelupalstoillakin saa lukea usein, ettei vaimo suostu kokeilemaan, tai on rajoituksia, tai suorastaan ällöttää, yök. Naiset ovat vielä vihaisia, kieltäytyesään.
Meillä taas halutaan varmistaa, ettei maailmalla ole mitään parempaa tarjottavana.
Suomiexä, varjeli puhelintaan tarkemmin kuin kansallisaarretta. Sitä se uskottomuus teettää. - Anonyymi
En, ei kävisi mielessäkään.
En lue edes toisten lehtiäkään ilman lupaa. - Anonyymi
Joo jos lehti ei ole itselle, se täytyy jättää postilaatikkoon, koska osoitteen tai nimen lukeminen rikkoisi kirjesalaisuutta.
Kyllä mä eron aikana halusin tietää ja vahvistaa epäilyni, exän tekemästä rikoksesta.
Jätti mainitsematta yli 20 000 sijoituksen pankissa.
Kysyin ennen ja kysyin jälkeen.
Suominainen vain ei osaa olla rehellinen.
Asioista on hyvä olla perillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen755774Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,2745060Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk453244Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta
joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina1052673Lopetan ikävöinnin
Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään62454Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t41625Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut
Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.151575Vihervassarit
Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät291428Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,211340Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei130915