Jollekin!

Toivon apua joltakin.Millaisena näet lähitulevaisuuteni,suuria vaikeuksia? Rakkautta,töitä,lapset?
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näen kädessäsi krampin,peräpukamat, silmiesi kieroutuvan ja lastesi muuttavan pois kotoa.

Äänestä

Tulet voittamaan vaikeudet koska olet urhea taistelija ja fiksu ja mukiinmenevä muutenkin. Ja kaikenlisäksi ihmisenä erittäin pidetty ja sympaattinen. Näin ollen ei pienintäkään huolta siitä, että et löytäisi rakkautta. Muksut on tulleet suhun, eli pärjäävät hienosti koska olet tehnyt hyvää työtä kasvattaessasi heitä ja panostanut välittämiseen ja puhumiseen. Työt ei maailmasta lopu, eli kyllä sitä toki sullekki piisaa! Kaikkea parasta sulle ystävä toivoo yksi tavallinen kaverisi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimosa kirjoitti:

Toivon apua joltakin.Millaisena näet lähitulevaisuuteni,suuria vaikeuksia? Rakkautta,töitä,lapset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu