Paljonko olette kiinalaisilla ajanut

Paljonko olette näillä kiinalaisilla skoottereilla ajanut? Ostoaikeissa olen, mutta saisi jotakin tietoa koneen kestävyydestä. Baotian nelitahtinen olisi tässä ostolistalla, mutta tuo halpuus vähän mietityttää verrattuna muihin merkkeihin.
1490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

huoltoa.Ajoin 6000km fudella viime kesänä
lamppuja 4kpl öljyt 6x ventiilit 3x
takakumi kulutus 2,6-3,5l pulttien kiristelyä
pientä säätöä. Ajosta: vääntö heikko(4-t)pienet
pyörät pahat huonolla pinnalla,isolle vähän
pieni runko.Etujarrusatulan kiinnitys voi löystyä.Tarkista pultit aika-ajoin.Kyllä
sillä muuten pärjää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietintämyssy kirjoitti:

Paljonko olette näillä kiinalaisilla skoottereilla ajanut? Ostoaikeissa olen, mutta saisi jotakin tietoa koneen kestävyydestä. Baotian nelitahtinen olisi tässä ostolistalla, mutta tuo halpuus vähän mietityttää verrattuna muihin merkkeihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu