Kaikki haluavat aina vain laihtua. Itse taas haluan vain lihoa. Koen suurta mielihyvää tunteesta, painon noustessa ja vaatteiden kiristyessä.
Aijon ottaa tavoitteekseni maailman lihavimman ihmisen tittelin, ja haluan myöskin itse kokeilla kuinka lihavaksi ihminen voi parhaimmillaan paisua.
Hyviä lihoitusvinkkejä otetaan vastaan. Ja olenko ainut tämän mieltymyksen kanssa?
Nauttien lihomisesta, ja lihavuudesta
Anonyymi
2
235
Vastaukset 2
- Anonyymi
Oletko mies vai nainen?
- Anonyymi
Hieman alta 30v mies
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45707
- 20649
- 53608
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48600- 76576
- 46569
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan183514- 41512