Kaasujääkaappi on palvellut erinomaisesti kauan aikaa. Vähän kuitenkin arveluttaa, kuinka kauan noita enää saa. Valmistajia on vähän ja tarve pienenee koko ajan mökkien sähköistyessä.
Pitäisikö ostaa varastoon?
Kaasujääkaappien tulevaisuus
Anonyymi
2
67
Vastaukset
- Anonyymi
Pitää tietysti, mitä seuraavaksi?
- Anonyymi
Omalla mökillä oli ja hyvin toimi, on nyt myyty mökki. En tullut aatelleeks että loppuis. Mutta taitaa muualla maailmassa toimia jo aurinkopaneeleilla. Eipä täällä pohjosen pimeydessä sellaset toimi. On kuitenkin aika pienet markkinat täällä pohjosessa. Jo syyskuussa rupee panelien tehot hiipuun samalla kun sähkön tarve lisääntyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437387
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543673Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/512882Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1881847- 471541