Kyseinen pv kulkee melkein sataa. https://www.youtube.com/watch?v=7VpEh57C0B8&t=41s
Kenen piha?
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Saakait se kulkea omalla pihalla vaikka kahtasataatuhatta.
Saa saa. Mutta tuo tyyppi röyhkeilee ajelemalla laittomasti ihan yleisillä teilläkin. Vinkkiä poliisille jos joku tunnistaa. https://www.youtube.com/watch?v=rGh_LFY4TVs&t=11s
Oli mullahhii joskus Simson suhuli.Fiilattiin pyttyä,porattiin kaasutinta,laskettiin kantta ja tehtiin putki kokonaan uusiks.Nii ja takaratasta pienemmäks.Tankki maalattiin.Kyllä riitti kysyntää tansseissa,aina löyty kyytiläinen.Kukuki 60-70 km/h,olis menny kovempaahi jossolis uskaltanu ajjaa.Takavanne ol vähä kiero,lieköjoskus ollu vankempihi morsijo kyyjiss..
Jossakin Raudaskylällähän tämä positiivinen tapaus asuu. Toivottavasti on katsastettu kevytmoottoripyöräksi...
Mullapa oli jupiter sportissa 56 kuutioiseks porattu pylliinteri,eipä pärjänny öklandit eikä simpsonit,kaikki jawan moottoripyörätkää ei pärjänny.Siinä sitä oli rytöä ja räiskettä!