Kyllä on ehkä jopa maailman parhain televisiosarja tuo Burgerimies. On fättibursaa ja soossia ja komeita könsykkäitä. Nam!
Upea ja jännittävä burgerimies
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Maailma tarvitsee kaikki esikuvansa.
Onhan se ihana nallekarhu. Tuon kainaloon olisi hyvä käpertyä. Nätit kasvot, sievä, suloinen, minä pieni nainen sopisin hyvin tälle ihqulle pojalle leluksi.
Eikös vaa saatas kotona hyvii hamppareita ei tarttis lähtee mäkkiin,hän kelepais tännekki. Heillä on aina niin rentoo ja hauskaa missä milloinki ovat.
Hyvin uppoo Herleville TOISTEN TEKEMÄT hampparit ja hodarit mutta muistakaa nyt arvon leidit että kokeilla on omassa jääkaapissa vain sininen lenkki ja turun sinappia. No... ehkä lisäksi muutama kalja.
Hyvä sarja, sympaattinen ja kodikas tunnelma tulee tuosta. Kaverit on ihan mukavia.
Jos Herlevi olisi nainen, niin mikä itku ja kitinä siitä tulisikaan miehiltä, että hirvee läski, laihduta! Mutta kun kyseessä on läski mies, se onkin niin lutusta ja nallekarhumaista.
Kerrassaan kuvottavia tuollaiset mässäilyohjelmat, missä reilusti ylipainoiset Herlevi ja Hedberg käy mussuttamassa hampurilaisia ja grilliruokaa rasvat suupielissä. Laitetaanpa joku satakiloinen nainen ahmimaan grilliruokia, niin eiköhän miehet olisi vaatimassa sitä ohjelmaa esityskieltoon.