Sisäoven hinta?

Isäntä veti kännipäissään nyrkin mentävän reiän wc:n oveen. Ovi on tavallinen suorapintainen ontto puukuitulevyovi. Paljonkohan tästä ilosta joutuu maksamaan?
3905
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

79 taisi olla tollanen melko lailla tavallinen eilen K-raudassa.

Äänestä

En tiedä mitä ne nyt maksaa,mutta viimevuona ostin rautiasta tarjouksesta 35€ kappale.
Hämeenlinnan ylijäämävarastolla hinta on
tällähetkellä 37€.

Äänestä

rautakauppaan.
tuleeko karmit, helat, pintakäsittelyt,kynnys jne...
Hintahaarukka 20-1000€.
Jos miehesi harrastaa varjonyrkkeilyä ovien kanssa,
kannattaa aukko jättää tyhjäksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wc:n ovi p*skana kirjoitti:

Isäntä veti kännipäissään nyrkin mentävän reiän wc:n oveen. Ovi on tavallinen suorapintainen ontto puukuitulevyovi. Paljonkohan tästä ilosta joutuu maksamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu