Mulla taitaa viirata päässää.! ei tunnu siltä, että tulevaisuutta olisi mulla ollenkaan. Viillään itteeni nytkin pullon sirpaleilla ja haluan näännyttää itteni laihaks luikuks. välil kääyn ulkona seikkailemassa milloin missäkin hetken mieleijohteesta. kaiken lisäks taidan olla homo tai enemmän poikiin suuntautunut bi, siitäkään en oo varma. enkä tiiä miten saisin frendei tai poikaystävää . vähän perseestä. välillä tulee ihan helkutin euforinen olo yhtäkkiä ja välillä semmonen ahistus ettei tiedä miten päin ois. juuh enkä tiedä miks kirjotin tästä tänne mut ihasama.
En tiiä kuulkaas...
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ekaksi poista kaikki terävät jutut yms millä voit vahingoittaa ittees roskiin tai lukkojen taa sitten jos vaikka menisit jonnekin tukiryhmään? Tai seurakunnan kerhoon tms? Nuokku?
Missä asustelet?- Anonyymi
Lahden seudulla asun. Juu mulla on kontakti nuorisotyöntekijän ja psykiatrian kanssa. Viiltely lievittää pahaa oloa, sen takia teen sitä. Ei mulla mitään konkreettisia itsemurha-ajatuksia ole. välillä vaan tulee ihme ahdistuskohtauksia, niin kuin eilen kun kirjoitin ton viestin.
- Anonyymi
Olet ainutlaatuinen ihminen ja Sinulla on tulevaisuus ja toivo.
Jumalalla on Sinulle tehtävä ja tarkoitus elämällesi. Rukoile Jumalalta johdatusta elämääsi. Jeesus on tullut että meillä olisi elämä ja yltäkylläisyys.- Anonyymi
sanoin olevani homo tai bi ja että poikaystävää kaipailen. eikös se ole syntiä? Ei taida Jumala tai Jeesus auttaa mua nyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 918635
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on978633- 146993
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1756203Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585268En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛234305Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?54150- 384093
- 373869
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..743765