En tiiä kuulkaas...

Anonyymi

Mulla taitaa viirata päässää.! ei tunnu siltä, että tulevaisuutta olisi mulla ollenkaan. Viillään itteeni nytkin pullon sirpaleilla ja haluan näännyttää itteni laihaks luikuks. välil kääyn ulkona seikkailemassa milloin missäkin hetken mieleijohteesta. kaiken lisäks taidan olla homo tai enemmän poikiin suuntautunut bi, siitäkään en oo varma. enkä tiiä miten saisin frendei tai poikaystävää . vähän perseestä. välillä tulee ihan helkutin euforinen olo yhtäkkiä ja välillä semmonen ahistus ettei tiedä miten päin ois. juuh enkä tiedä miks kirjotin tästä tänne mut ihasama.

4

51

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ekaksi poista kaikki terävät jutut yms millä voit vahingoittaa ittees roskiin tai lukkojen taa sitten jos vaikka menisit jonnekin tukiryhmään? Tai seurakunnan kerhoon tms? Nuokku?
      Missä asustelet?

      • Anonyymi

        Lahden seudulla asun. Juu mulla on kontakti nuorisotyöntekijän ja psykiatrian kanssa. Viiltely lievittää pahaa oloa, sen takia teen sitä. Ei mulla mitään konkreettisia itsemurha-ajatuksia ole. välillä vaan tulee ihme ahdistuskohtauksia, niin kuin eilen kun kirjoitin ton viestin.


    • Anonyymi

      Olet ainutlaatuinen ihminen ja Sinulla on tulevaisuus ja toivo.
      Jumalalla on Sinulle tehtävä ja tarkoitus elämällesi. Rukoile Jumalalta johdatusta elämääsi. Jeesus on tullut että meillä olisi elämä ja yltäkylläisyys.

      • Anonyymi

        sanoin olevani homo tai bi ja että poikaystävää kaipailen. eikös se ole syntiä? Ei taida Jumala tai Jeesus auttaa mua nyt.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      358
      9648
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      89
      6058
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      371
      5693
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      142
      4122
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      3
      3452
    6. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      72
      3021
    7. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      78
      2980
    8. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      5
      2753
    9. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      7
      2688
    10. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      114
      2668
    Aihe