Ottavat renkaiden vaihtoon vaikka edellisillä ajettu vain hetken aikaa, mutta pitävät Hamiltonin radalla normaalin ajan. Käskevät ajaa hiljaa eivätkä varoita edes Verstappenin lähestymisestä ajoissa. Hamilton sai ajaa vapaasti nopeita kierroksia ja oikein yllyttivät ohittamaan Bottaksen. No, onhan sillä hyvä palkka vaikka eivät MM:ksi laskekaan. Suomalaiset lasketaan voittamaan vain kun eivät uhkaa tallikaveria, sponsorit maksaa voittajat.
Talli Bottaksen pahin vastustaja
Anonyymi
4
82
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän Bottaksesta ole haastamaan Hamiltonia,. Hänen tilalle pitäisi saada oikea kilpa-ajaja. Joku jolla olisi voitontahtoa enemmän.
- Anonyymi
Heheh, aivan sama kuka olisi Hamiltonin kaverina kun talli päättää voittajan, antavat tallimääräykset ja säätävät autoa etänä.
- Anonyymi
Olipa taas fiksu rasistinen kommentti.
- Anonyymi
Hamiltonin fiksuutta ja toisekseen pottas taistelee kolmos sijasta Leclercin kanssa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1472455
- 1761694
- 921578
- 691533
- 79914
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6875- 68851
- 59825
- 61798
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152745