olenko normaali poika

olen 67 kg ja 170 cm olenko läski jos olen miten pääsen käskeistä eroon
6780
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos et ole läski niin tyhmä ainakin olet!

Äänestä

oot läski.

Äänestä

Kyl sä vähän KÄSKI oot. Mitäs jos "oika" alkasit laihduttamaan. :D:D:D:D:D

Äänestä

Olet armoton lihapulla etkä voi enään mitään synnyit lihavana ja kuolet lihavana kukaan ei rakasta sua, koiratki nauraa sulle, mut hyvää kevään jatkoa kummiski LÄSKI!!!

Äänestä
  • Vaikka jollain olis liikakiloja niin ei siitä tartte mennä sanomaan!!!!! ;((

    Äänestä

Riippuu vähän, minkä ikänen oot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oika kirjoitti:

olen 67 kg ja 170 cm olenko läski jos olen miten pääsen käskeistä eroon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu