Tiedät, että olet rakas. https://www.youtube.com/watch?v=CEjU9KVABao
Deja vu sulle M-nainen
Anonyymi
21<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Ja mistähän sen tietää?
Tiedänkö?
Oletko kertonut?
Siltähän tämä tuntuu.
Olet sinäkin.
Liian tuttua. Nyt kerrot kuka olet. T: Mn
...taas koodanneet muutoksia matriisiin...
Huomasin
Huomattu sama.
Deja vu?
Kukaan ei tiedä tuollaisen perusteella yhtään mitään, huuteleeko siellä puhumaan kykenemätön ihminen vai leikkejä palstalla harrastava ihminen.
No, M naisia on pilvin pimein joten jätetään huomiotta koska uskallus ja ns. rakkaana olo jää täysin tyhjän päälle.
Eipä oo siltä näyttänyt eikä vaikuttanut, päinvastoin.
Joten . . .
Ja tämäkö sitten on sen rakkauden osoittamisen korkein hetki ja tapa. Huomenna viesti kadonnnut bittitaivaan kaukaiseen rantaan.
Kätevä ja helppo tapa kertoa - sellaiselle joka ei perusta siitä että viesti ei mene perille.
Miksi näin kun vähää aiemmin kuulutit kuinka huomio kiinnittynyt muualle ja että jo oli aikakin, eikö vuosien vedätys jo riittäisi.
Pidätkö sä sitä pilkkanas.
Pitää.
Ei tietenkään pidä. Vähän nussutellaan ja sussutellaan toista =) sitten pannaan pari musalinkkiä siihen se tyytyy kyllä =)
Vai tyytyy... Mitä muita vaihtoehtoja olisi tarjolla sen treffisivun lisäksi..??
Täysin toisella leikkimistä tämäkin. Kaikki olisit pystynyt noistakin sanoista siirtämään teoiksi, mutta kun leikit, niin selvähän se, että toimit näin.
Uutisia sulle: kiinnostus suhun loppui jo vuosia sitten, että nämä merkityksettömät biisit voit kohdistaa seuraavalle " uhrille". Minä pidän arvossa vain suoraselkäisiä, rehellisiä ihmisiä ja sä et kuulu niihin😚😚😚
Kiitos rakas, tiedän kyllä. Ja sinäkin oot rakas😘
Stop, Look & Listen.