Häihin bändiä

Hei, suositelkaa häihin ensi kesälle bändiä/laulajaa. Keitä voisi kysäistä 🙂
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Dire Straits tai Accept

Äänestä

Heatwave band on kokenut hääorkka ja muutenki homma hoituu, facesta löytnee

Äänestä

The Duckbills

Äänestä

Olli-Pekka Hakkarainen Experience

Äänestä

Jari Sillanpää mutta viekää poikalapset turvaan ✌️👍☀️🙊

Äänestä

Eikö iha suomalainen Matti ja Seppo kelepaa?

Äänestä

Sude soittaa kaikissa ja väliajalla dj vastarannan kiiski eli ihan sama minkä valitset. Onnea matkaan!

Äänestä

Ehdottomasti kajaanilainen suosittu SEPPO-yhtye.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hei, suositelkaa häihin ensi kesälle bändiä/laulajaa. Keitä voisi kysäistä 🙂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu