Seksiä kp5, päivä päivä menkkojen jälkeen. Kondomi hajosi. Viiden tunnin päästä aktista EllaOne. 10 päivää yhdynnästä negatesti, 12 päivää; negatesti, 16 päivää digitesti näyttää negaa ja 20 päivää digitesti näyttää myös negaa. Menkathan ei tässä kohtaa ole myöhässä koska seksiä oli niin kierron alussa, en usko että sillon oli ovulaatiota vielä. Ihmeellisiä ”raskaus” oireita on, mitkä voivat johtua tulevista menkoista, jälkiehkäisystä tms, mutta jotenkin raskauden mahdollisuus silti pelottaa..
Raskauden mahdollisuus
Anonyymi
1
87
Vastaukset
- Anonyymi
Milloin sinulla pitäisi alkaa menkat? Herkimmät testit näyttävät raskauden jopa 6 päivää ennen menkkojen alkamispäivää.
Osaatko sanoa mikä kp sinulla on ovulaatio?
Siittiöthän voivat hedelmöittää 7 päivää,joskin hedelmöityskyky laskee 3 päivän jälkeen.
Jos ovulaatiosi olisi ollut esim. kp12 niin periaatteessa voisit olla raskaana.
Kuitenkin kun olet ottanut jälkiehkäisyn noin nopeasti niin mahdollisuutesi olla raskaana ovat mielestäni pienet,varsinkin kun testit näyttäneet negaa.
Monesti sitä kuvittelee oireita raskauden pelossa/toivossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012140Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2971934Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041726Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321351
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii251092Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057