Hän on laittanut instaansa kaksi häntä tukevaa kommentia ja kirjoittanut, ettei lue negatiivisia. Öh, mistä hän etukäteen tietää, mitkä ovat positiivisia ja mitkä negatiivisia. Vasta lukemallahan ne selviää. Miten joku voi olla noin umpityhmä :D Teoillaan koko ajan kaikissa (muissakin) asioissa osoittaa, ettei hänen sanoillaan ole mitään merkitystä. Teot puhuu elämässä muutenkin aina enemmän kuin sanat. Varsinkin tämän tapauksen kohdalla se on huomattu.
No, käräjät opettaa.
No, käräjät opettaa.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Häneltä on kokonaan yleissiviksyyteen liittyvät asiat jostain syystä täysin hukassa.
Päinvastoin
Tämän aloituksen perusteella,et tiedä mitä yleissivistys on.
Jos joku valehtelee, se on ketjun aloittaja.
Säälittävällä tasolla.
Hän kyllä kirjoitti että ei katso yhtä ohjelmaa tv:stä .......martinan hovi on taas palannut töihin.
Eli Sofia tietää, mitä hänet tuntevat ihmiset puhuvat tv-sarjassa, eikä halua katsoa sitä. :D
Sarjassa ei esiinny yhtään Sofian tuntevaa ihmistä, tajuatko tyhmä? Niko oli koko seurusteluajan sekaisin huumeista ja Kacci tuskin oli missään tekemisissä Sofian kanssa
Ei pidä paikkaansa.
Kacci-Nacci ja Nysä-Nico ne yhteen soppii. Huomenna pannaan tyrmään koppiin.
Siellä ne toisiaan salaa halaa.
Nakin ja Nikon lempi roihuu ja palaa.
Harvinaisen tyhmä aloitus
Sofia kyllä tarvitsisi jonkun ammattilaisen ohjaamaan somen käytössä. Saa sellaisen kuvan, ettei elämässä ole kuin oma ulkonäkö tärkeää.
Ei jaksa enää edes katsoa hänen postauksiaan kun ovat niin typeriä. Kaikkea hyvää hänelle, toivottavasti elämään löytyy sisältöä.
Varsinkin se kuuluisa pärse.
Sama.
Sillähän on, Snapin. Tää typy vie kyllä uskottavuuden koko puljulta. Selvästi tyhmiä amatöörejä puuhastelemassa.
mukava että aloittjaan kolahtanut näin kovasti. tietää että Sofia onnistunut jossakin,kun pitää takertua tälläiseen pieneen
Niiin,teot: LEIRIRAHA SOTKU
Martina antoi ymmärtää, että hänellä poikaystävä, vaikkei ole. Mitä se on ?
Nyt ei jumaliste taas vedetä tähän Martinaa.
Aloittajan oma puutteellinen ymmärrys ja käsityskyky tulee esille . Oletko menossa käräjille, tietysti ymmärtää raivon määrästä. .Toivottavasti ei mitään kovin pahaa.
Ei raukkaparat ymmärrä että Martinan teot ei tee lortosta yhtään sen parempaa ihmistä. Ja tiesittekö et maailmassa on paljon muitakin ihmisiä kun nää kaks. Siitä vaan vertailemaan mut kannattaa lisätä lääkitystä. Ja todentotta et lortto on kauhea kullankaivaja.
Kyllä nämä Martinan fanit ovat sitten fiksuja, mukavia ja ystävällisiä ihmisiä! NOT!
Ja miten tää nyt taas Maraan käänty😂aika köyhää vertausta.
Instassa Sofia sanoo ,ettei aio katsoa Katiska dokumenttia .Miten aloittaja on saanut sen väännettyä muotoon Sofia valehtelee taas?
Martinaa hävettää varmaan joskus näiden hänen trollien puolesta, edustavathan he häntä täällä somessa,
Yritä kestää Martina. Niin mekin😉😎
Kyllä minä ymmärrän, että Sofia ei halua katsoa dokumenttia, totuus kirpaisee. Mutta josko vähän vähemmän panis näitä tissinvakokuvia itsestään esille, sekin ehkä toisi vähän sympatiaa hänelle. En tiedä kenen ohjailtavissa hän on, mutta julkisuuskuva ihan hanurista, tekeekö hän sen provosoidakseen vai silkkaa tyhmyyttään?
Kaunista katsottavaa.
Jos tykkää muovista.
Missä kohtaa se sanoi ettei lue negatiivisia kommentteja?? Sehän sanoi ettei ole katsonut eikä katso yhtään osaa Katiska-ohjelmasta.
Tajuatko pässinpää, että instassa samat kiusaajat kommentoivat valeprofiilien takaa. On helppo tietää milloin joku feikki on laittanut negatiivisen kommentin. Sama täällä, Sofiasta tekee ilkeitä aloituksia sama elämäänsä kyllästynyt ihminen ja vielä vastaa itselleen
Lortto fanien älykkyysosamäärä on erittäin korkea. Kirjoitatte niin fiksuksi, tajuuks tyhmä, mara sitä mara tätä. Ja jollei pidä lortosta on tietenkin mara fani. Muuta vaihtoehtoa ei voi olla! Pitäkää tunkkinne kun ei tää edes naurata enää.
On se sairas🙈🙈🙈
No tän Soffan äo ei voi olla korkea.....
Ei kukaan töysjärkinen kuvaa itseään joka päivä someen..
Eikä seuraajatkaan voi mitään kympintyttöjä olla.......
Sohvainsta on niin tylsä että kävisi unilääkkeenä. Per se tissit päikkärit ja jatkeet sekä tavaroiden esittelyä.
Ruoka unohtui.
Martina ei siis kuvaa,oletteko sokeita.
Tylsiä kuvia.
Sofialla paljon mielenkiintoisimpia.
Nyt vielä kun M matkii Sofiaa.
Ei näytä sentään kuulantyöntäjältä tai keihäänheittäjältä. Kuvaa normaalia arkea, ei ole tekemällä stailattuja kuvia. Aitoutta, voi samaistua. Kuvaa itseään arjen keskellä, mitä me kaikki eletään. Muiden joukossa, ei tehden itsestään sen enempää.
Mannerheim jne... tätä tasoa
🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱