siellä Pattayalla sano. Joku höhlä oli sinne raahannut akkansakin. Sen viisikiloiset allit paukkuivat pitkin reheviä kukkamekon peittämiä kylkiä.
Vastaukset 14
Minä seurailin aikoinani kuinka ylen paksu suomalainen allirouva penkoi torilla rättikasoja. Yritti kai löytää itselleen mekkoa tai jotain.
Turha oli toivonsa. Jokainen mekko olisi ollut napakka hänen käsivarsilleen.- Anonyymi
Kiitos että pidät palstan tasoa yllä aloituksellasi ja oman aloituksesi kommentoinnilla oikealla tasolla, mikä voisikaan olla parempi aihe kun on kyse Pattayan matkailusta.
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos että pidät palstan tasoa yllä aloituksellasi ja oman aloituksesi kommentoinnilla oikealla tasolla, mikä voisikaan olla parempi aihe kun on kyse Pattayan matkailusta.
Sinä palstan valtiatar olet itse höpötellyt appelsiinit kainaloissa kävelevistä suomalaisista miespuolisista turisteista.
Minun kertomukseni on sen sijaan totta.- Anonyymi
nasuvaan kirjoitti:
Sinä palstan valtiatar olet itse höpötellyt appelsiinit kainaloissa kävelevistä suomalaisista miespuolisista turisteista.
Minun kertomukseni on sen sijaan totta.Olet kertomuskilpailusi ylivoimainen voittaja ainoana kilpailuusi osallistuvana.
Anonyymi kirjoitti:
Olet kertomuskilpailusi ylivoimainen voittaja ainoana kilpailuusi osallistuvana.
Persekärpäseni parhaiten arvioimani ominaisuus on sinnikkyys.
Muistan naperoaikani kesät maalla. Aamuyöstä heräsin kun kärpänen sirisi imemään poskihikeäni tai mitä lie.
Toki sitä hätistelin sata kertaa mutta aina vain tuli uudelleen imemään nesteitäni.
Kyllästyin ; nousin ylös ja lähdin onkimaan sinttejä läheiselle joelle. Kissa seurasi minua ja yhdessä istuimme rantatöyräällä ja ihastelimme uuden hienon kesäpäivän alkua.- Anonyymi
Mä näinkyllä Pattayalla yhden lihavan suomiakan kun se taapersi suonikohjuisilla koivillaan. Sillä oli melonit kainaloissaan. Ne on siellä tosi halpoja.
- Anonyymi
En ole ikinä nähnyt ketää Pattayalla appelsiinit kainalossa
- Anonyymi
Et oo sitte Patikksella käynykkää.
- Anonyymi
Tämähän on vain nasun katkeruutta suomalaisia naisia kohtaan. Ne ainoat kaksi jotka siihen erehtyivät lähtivät isojen penisten omaavien turkkilaisten miesten matkaan.
On siinä tietysti syytä olla katkera. Reppanalla.- Anonyymi
Onks Pattiksella sopuloita jotka syä sammaloita?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onks Pattiksella sopuloita jotka syä sammaloita?
Juu ja yrjöt rintamuksilla ne äijät pomppivat Pattayan riettaissa yökerhoissa että heleijaa vaan!
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas
Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei121088Mies joka on oikeasti kiinnostunut
Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää125996- 56975
- 109959
Kunnanhallitus
Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.49846Rauha, sopiiko
Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.85832Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys
Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev165773- 72753
Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!
Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle66721- 66717
- 22626
- 70596
- 95571
- 28539
- 52531
- 60524
Humppila korvasi johtajia tekoälyllä
https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 15073497- 35497
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....31463Mnot, miksi sinulle on tärkeää solvata uskovia?
Onko sinulla joku katkeruus tai peräti viha heitä kohtaan? Kirjoituksesi nimittäin tihkuvat katkeruutta ja vihaa uskovi252434