Tuksulla lauantaina keikka dildobingossa!

Kuka menee katsomaan pian synnyttävää Tuksua dildobingoon? Ties vaikka tulisi synnytysrealitya.

Jännitystä lisää myös se tuoko Tuksu Ruotsinmaalta korona ja kuinka moneen se tarttuu.

Jää siis kotiinkin jännättävää jälkeenpäin, kun saa seurata millaisia oireita tulee.
23680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Tiedä häntä keikoista, mutta tuo ramppaaminen ruotsi-suomi välillä ihmetyttää. Tuskin käyttää mitään maskia? Ihme ettei saa koronnaa? Onko nyt niin, että rahahanat on hältä laitettu kiinni ja nyt sitten joudutaan tekeen töitä, että edes vähän olisi rahaa? Se rakastava mohmedtkin taitaa olla vain haave? Ei ole puhuttu mistään prinsessahäistäkään yhtään? Joka kerta kun jonkun äijän on saanut kiinni, niin kauhee kohkaaminen alkaa tulevista häistä. Mekkoja tilataan vaikka minkämoisia ja varataan hääpaikkaa. Nyt ei mitään vaikka lapsi on tulossa? Mieluummin vietetään aikaa suomessa jossain perähikiän mökillä joidenkin könsikkäiden kanssa?

Äänestä
  • Jumala (ja humala) suojaavat trinsessaa omasta mielestään.
    Tämä teflonpinnoitettu jokaisen miehen unelma on "uskossaan" meidän muiden yläpuolella, joten häntä eivät koronasäännöt koske.. ettäs tiedät.

    Äänestä

Että kunpa se synnytys tapahtuisi äkkiä ja alkaisi kakkavaippashow. Ehkä ei sitten tarvitsisi katsella sitäkään naamaa yhtään missään.

Äänestä

Voi olla viimeinen mahdollisuus tienata. Synnytyksen jälkeen Johannan paikat ovat remontissa. Harva prosti... tu jatkaa myymistä enää vanhana ja synnyttäneenä.

Äänestä
  • jos hän alkaa myymään hyväksi kokemiaan dildoja postimyynnissä? Pinkkejä tietysti ja mustia.

    Äänestä

Lohjalla on tarjolla perinteinen haahuilunäytös. Bäkkärillä artisti vyöttäytyy taas tekopötsiin, jotta uskottavuus tiineyteen säilyisi. Olisiko mp-neiti tarkkailemassa tilannetta kuten Kokkolassa, jossa mahahuijaus paljastui.

Säälittäviä naisia, jotka ovat oikeasti huolissaan mm. siitä, että lyllerö unohtaa vauvansa talvella parvekkeelle pakkaseen. Minkä vauvan?

Äänestä

Vinkatkaahan asiasta lohjalaiseen paikallislehteen ja terveysviranomaiselle ja esittäkää aiheellinen huolenne. On häpeällistä ja täysin vastuutonta ravintolalta tuoda esiintymään henkilö joka tulee korkean riskin maasta eikä noudata karanteenia - sekä suhtautuu hyvin väheksyen asiaan. Ravintoloiden on muutenkin todettu olevan erittäin pahoja paikkoja viruksen leviämisen kannalta.

Äänestä
  • Jolene ei peittele mielipidettään: "Kirjoitin aiemmin mielipiteeni siitä että Ruotsi on tehnyt oikein Covid19 jutun kanssa, niin sitä mieltä olen edelleen. Kyseessä on ihmisen tekemä juttu jonka taustalla on globalistit ja eliitti. Gates on saatanallinen ja ajaa takaa antikristillistä uutta maailmanjärjestystä, jonka aikeisiin kuuluu tuoda suhteellisen nopeasti Kiinan meno koko maailmaan, ihmisten täysi kontrollointi ja fasistinen hallitseminen. Ihmisten ei pitäisi uskoa sokeasti mitä hallitus ja media sanoo. Tulee varmasti aika jolloin vastustajat tulee saamaan kovia sanktioita totuuden puhumisesta, mitä tapahtuu nyt jo pienemmässä mittakaavassa. Uskon että korona rokotus ei ole vielä varsinaisesti pedon merkki (Ilmestyskirja 13) mutta se vetää asioita kovalla vauhdilla siihen, jota ilman ihminen ei voi ostaa eikä myydä. Ja vaikka rokotus ei olisikaan vielä varsinaisesti pedon merkki, joka tulee joko ihmisen oikeaan käteen tai otsaan niin se on silti asia, jota ei pidä ottaa. Jokainen voi itse tutkia asian läpi, englanniksi löytyy eniten infoa 🙏 ihmiset ovat varmaan kyseenalaistaneet asioita kuten sen miten on mahdollista että joku virus joka on "Kiinan torilta" leviää niin nopeasti yhtäkkiä ympäri maailmaa. Muutaman lentomatkustajan mukana vai? Minulle tulee tässä mieleen Raamatun kohta englanniksi: "People are perishing because of lack of knowledge." #makeresearch #covid19 #plandemic2020 #scandemic #agenda2021 #agenda2030 #nwo #newworldorder #revelations #revelations13 #illuminati #killuminati #sateenkaari #jumalanlupaus #covenantsign #rainbow #endtimes #jesusislord #jesuslovesyou #jesusistheway #truthwillsetyoufree #conspiracy #trustingod"

    Äänestä

Tuksulla on jo joulukuussa keikka Seinäjoella. Ottaa varmaan vaavin sinne bar Perätupaan mukaan. Oppiipahan ipana heti mamman tavoille. Ja keikkaahan tehdään koska se on glamourtähden työ ja niin kauan kun kysyntää riittää. Hänhän on niin kaunis, upea ja lahjakas, esitykset huippuluokkaa...

Äänestä

Lohjan keikka peruttu. Ravintola vetosi koronatilanteeseen.
Saas nähdä, nouseeko Jolenen raivo ja uhkaa haastaa ravintolan oikeuteeNI ja ottavansa yhteyttä lakimieheeNI vai saiko rahat jo etukäteen meikkipussukkaan.

Äänestä

Lohjan kapakoitsija teki oikein. Tunkeron jojo-reissaaminen Ruotsin ja Suomen välillä on terveysriski. Saattaa se kuitenkin tulla Suomeen, kun laivaliput on ostettu. Siinä on taas selittämistä Mehmetille, missä keikkapalkkio. Nyt sitten eletään pitkään Mehmetin keikkapalkkioilla tai fattan rahoilla.

Äänestä
  • Höpsis. Höynä-velli saa ostaa kihlattunsa vauvalle uusia vaatteita - 1-2 v kokoa.

    Äänestä

Niinkö!

Äänestä

Tunkki liehitteee ja julistaa rakkauttaan Mehmetille. Eli jotain häikkää suhteessa on.

Äänestä

Tuksu on eniveis tullut Suomeen. Aikooko tehdä keikan tyyliin, että tulee muka asiakkaaksi ravintolaan? :O Sitä kai ei voitane estää, mutta ravintolalla siitä huolimatta Tuksu paikalla...

Äänestä

Tunkero taitaa tänään rähjätä Lohjan kapakassa. Veikkaan, että kapakoitsija joutuu pulittamaan 300-400 euroa "artistille", joka ei kuitenkaan saa esiintyä. Päivystävä näätä paikalle, ASAP!

Äänestä
  • Tuksun taksa on ollut 1500€ meikkipussiin ruoka juomat 'yöpyminen

    Äänestä

Ei ole mikään osoitus rakkaudesta Mehmettiin, kun sännätään taas Suomeen vaikka Lohjan keikka on peruutettu. Onko privaattikeikkoja sitten muuten täällä.

Äänestä
  • No eihän se vanha pers..enää kunnolla myy, mutta aina voi yrittää, jos ei muuta niin saa ainakin viina rahat ja pään täyteen.

    Äänestä

Hymy-keskustelun neropatit ovat unohtaneet kokonaan Tunkin. Jauhavat politiikkaa, josta eivät juuri mitään ymmärrä.

Onko kurtturuusu Vellilässä.

Äänestä
  • Oliko tätä keikkaa?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oliko tätä keikkaa?

    Ei ollunna. Joopajoo peruutti naamakirjassa.

    Äänestä

Missä matami lyllertää? Ei taida parisuhde natsata.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuka menee katsomaan pian synnyttävää Tuksua dildobingoon? Ties vaikka tulisi synnytysrealitya.

Jännitystä lisää myös se tuoko Tuksu Ruotsinmaalta korona ja kuinka moneen se tarttuu.

Jää siis kotiinkin jännättävää jälkeenpäin, kun saa seurata millaisia oireita tulee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu