Ohjaustehostin

Mikä mahtaa olla vialla, kun erittäin kovaa mutkaan ajettaessa ohjaustehostimen toiminta mutkan jälkeen muuttuu jäykäksi. Vika kestää joitakin kilometrejä ja poistuu sitten. Auto on e34 m43 moottorilla vuosimallia -95.
1238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselläni on samanlainen auto,ja minulla oli sama ongelma,kun hihna luisti,se teki myös saman tempun ,kun ajoi vesilätäkköön.Voisi myös johtua öljyn vähyydestä,mutta veikkaisin hihnaa.Laita se kuntoon mahdollisimman nopeasti,sillä ajoin oman autoni joulukuussa kasaan kyseisen vian takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.. kirjoitti:

Mikä mahtaa olla vialla, kun erittäin kovaa mutkaan ajettaessa ohjaustehostimen toiminta mutkan jälkeen muuttuu jäykäksi. Vika kestää joitakin kilometrejä ja poistuu sitten. Auto on e34 m43 moottorilla vuosimallia -95.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu