Kymmenen parasta

Ennenkuin ostat Toyotaa varmista että nämä 10 ovat tulleet koeajetuksi.
https://www.is.fi/autot/art-2000006605704.html
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juuri näin.

Äänestä

En osta autoa pelkän takaluukun perusteella. Autossa kun pitää olla paljon muutakin...

Ps. En omista, enkä aja toyotalla.

Äänestä

Jos nuo koeajaa, niin Toyota jää hyllyyn.

Äänestä

Toyotan hybridi on yhä ylivertaisen paras verrattuna kilpailijoihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ennenkuin ostat Toyotaa varmista että nämä 10 ovat tulleet koeajetuksi.
https://www.is.fi/autot/art-2000006605704.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu