Te jotka käytte lukon peleissä vain menestyksen takia niin tässä teille vinkki miten tehdä jatkossa. Älkää tulko peleihin enään ikinä, ette ole tervetulleita, ymmärsittekö? Otteluun pääsevät vain he jotka ovat joukkueen tukena myös vaikeina aikoina. Vielä kerran, pysykää poissa!!
Vastaukset 5
- Anonyymi
Meinaatko kirjoittaa tämän saman kitinäsi kaikkien paikkakuntien keskustelupalstoille?
- Anonyymi
Miksi kirjoittaisin?
- Anonyymi
Ei tarvii mennä katsomaha pelei eihä sielä pelaa pali raumlaisii oma kylä bojia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei tarvii mennä katsomaha pelei eihä sielä pelaa pali raumlaisii oma kylä bojia
Tiedoksi että minä en ainakaan mene enkä tule katsomaan yhtä ainoaa kiekkopeliä se on varma se.
Tervetuliaisista ei väliä, mutta maailmassa on taatusti jotain järkevämpääkin tekemistä kuin mennä ihmishälinään katsomaan kun aikamiespojat luistelee kummiläpyskän perässä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tiedoksi että minä en ainakaan mene enkä tule katsomaan yhtä ainoaa kiekkopeliä se on varma se.
Tervetuliaisista ei väliä, mutta maailmassa on taatusti jotain järkevämpääkin tekemistä kuin mennä ihmishälinään katsomaan kun aikamiespojat luistelee kummiläpyskän perässä.Ja näissä otteluissa käy juuri se yksinkertaisin väestönosa, jonka perheen rahat tarvittaisiin kipeästi aivan muuhun kuin jäähallien kiskurihintaiseen kaljaan ja kalliisiin kausikortteihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591160
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust561081Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1141032Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7930- 95894
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5755Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27711Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it191662- 71649
- 73617