Te jotka käytte lukon peleissä vain menestyksen takia niin tässä teille vinkki miten tehdä jatkossa. Älkää tulko peleihin enään ikinä, ette ole tervetulleita, ymmärsittekö? Otteluun pääsevät vain he jotka ovat joukkueen tukena myös vaikeina aikoina. Vielä kerran, pysykää poissa!!
Vastaukset 5
- Anonyymi
Meinaatko kirjoittaa tämän saman kitinäsi kaikkien paikkakuntien keskustelupalstoille?
- Anonyymi
Miksi kirjoittaisin?
- Anonyymi
Ei tarvii mennä katsomaha pelei eihä sielä pelaa pali raumlaisii oma kylä bojia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei tarvii mennä katsomaha pelei eihä sielä pelaa pali raumlaisii oma kylä bojia
Tiedoksi että minä en ainakaan mene enkä tule katsomaan yhtä ainoaa kiekkopeliä se on varma se.
Tervetuliaisista ei väliä, mutta maailmassa on taatusti jotain järkevämpääkin tekemistä kuin mennä ihmishälinään katsomaan kun aikamiespojat luistelee kummiläpyskän perässä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tiedoksi että minä en ainakaan mene enkä tule katsomaan yhtä ainoaa kiekkopeliä se on varma se.
Tervetuliaisista ei väliä, mutta maailmassa on taatusti jotain järkevämpääkin tekemistä kuin mennä ihmishälinään katsomaan kun aikamiespojat luistelee kummiläpyskän perässä.Ja näissä otteluissa käy juuri se yksinkertaisin väestönosa, jonka perheen rahat tarvittaisiin kipeästi aivan muuhun kuin jäähallien kiskurihintaiseen kaljaan ja kalliisiin kausikortteihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271279
- 801164
- 77641
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9588- 21566
- 47523
- 44495
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115479- 41462
- 17460