Aloitus poistettiin tunti sitten. On tosin yhä vielä listalla ja avaamalla keskustelu saadaan sininen sivu ja teksti "Pahus. Sivua ei löytynyt."
Onko tosiaan mahdotonta, että keskustelun poisto poistaa sen myös listalta heti eikä joskus myöhemmin? Monilla muilla keskusteluareenoilla homma toimii just noin reaaliaikaisesti, mikä on täällä esteenä?
Miksi yhä listalla?
5
332
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt listalla:
"Sauna-alastomuus vaarassa
Onkohan suomalainen "sauna-alastomuus" menossa pois käytöstä? Ainakin Helsingin uimahalleissa käy yhä enemmän ulkomaalaisia tai maahanmuuttajia, jotka...
Default user icon
Aloitettu
09.12.2007 13:21
Vastattu
Eilen 01.53"
https://keskustelu.suomi24.fi/seksi/nudismi-ja-naturismi
Vaan eipä ketjusta moista yli vuorokauden vanhaa juttua löydy.
Koettakaa jo vihdoin ja viimein järkeistää moderointianne. Nyt se on kuin juoksevan humalaisen ku-----lua hankeen.- Anonyymi
Kaksi selaintani näyttää, että Google on estänyt sisällön näyttämisen.
Täytyy ihmetellä ongelmiesi merkittävyystasoa...... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaksi selaintani näyttää, että Google on estänyt sisällön näyttämisen.
Täytyy ihmetellä ongelmiesi merkittävyystasoa......Kaikkea te modet koetatte. Mitäpä jos vaan tekisitte työnne ettekö selittelisi mokianne.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaksi selaintani näyttää, että Google on estänyt sisällön näyttämisen.
Täytyy ihmetellä ongelmiesi merkittävyystasoa......Jos Google estelee omavaltaisesti netin sivujen näyttämistä, niin kyllä silloin ongelmien merkittävyystaso on huikean suuri. Siis valtava.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos Google estelee omavaltaisesti netin sivujen näyttämistä, niin kyllä silloin ongelmien merkittävyystaso on huikean suuri. Siis valtava.
Totta.
Mutta pidit ylläpitoa syypäänä, joka mielestäni on väärä kohde.
Aloita tuolla palstalla uusi ketju samasta aiheesta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032175
- 1341198
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58806
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34771ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46577- 10560