Mitä sulle kuuluu
Sanna rakas....
Anonyymi
1575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ja Kaisa hihihittää 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 Sanna ei taida Nyt kuulla yhtään mitään muuta kuin kuorsausta ihan vaan asian vierestä hihihittää 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 taisi mennä nukkumaan
No enkä mennyt 😠😠😠 täällä mä kotona olen hiki hatussa tehnyt suur siivousta vaan eipä näkynyt missään kaisaa eikä kikeä tänäänkään!!!!!!!!!!!
No mikäs siinä jos tykkää!!!!!mä en tuu käymää ennen kuin olet oikeasti tehnyt Sen suursiivouksen että en vaan joudu tekemään mitään raskaita töitä!!nyt ei millään pysty eikä kyllä jaksaisi!! niin on veto poikki!!!!!
Kike mikä sun voinnissa on vikana???? ja miksi sä et muka pysty tekemään mitään raskaita töitä??????? älä vaan sano että olet raskaana???? terveisin Sanna 😁😁😁😁🤣
Ja Kaisa hihihittää 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 meidän Kike, raskaana 😂😂😂😂🤣🤣😂🤣😂no ei todellakaan ole ihan vaan sivusta vaan 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 että kike varjelee kaikin keinoin sen kynsien kuntoa ja siivouksen yhteydessä ne voivat kuluttaa rakenteesta pintaa!!!
Riippuu vähän siitä peseekö paljailla näpeillä kloori pitoista ainetta yleensä ihminen laittaa hanskat jos esimerkiksi tiskaa tai esimerkiksi jos kastaa rättiä kloriitti vedessä!!!! vähän voisi järkee käyttää myös siivouksessa mutta en halua osallistua mihinkään talkoo hommiin nyt kun mulla on ollut kiirettä muutenkin niin ehkä sitten vaikka Sanna voi hieman jelppii hiukan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 paremmin tulee kyllä itse siivottua mutta kyllä ymmärrän että jos olet kiireinen ja sitten muutenkin voimat loppunut niin silloin on sanomattakin selvää että kannattaa pyytää vaikka jartsaa auttaa!!!!
Kelle Sannalle tämä?
Ei kovin hyvää suoraan sanottuna...
Jaa Sannaa täällä taas kiusataan. Aikuiskiusaaja vauhdissa. Sairas tyyppi.
Niinpä, jos et saa naista itsellesi ja olet tarpeeksi pipi päästä, niin tässä on lopputulos, kyllähän tuo naistenvihaaja tiietään
Mikä tää Kike ja Kaisa juttukin oikein on. 🙄 Ihme kalastelua. Hyi vittu.
Pitääkö pilata toisten asiat.
Niinpä jollain jotain hampaankolossa, kun pitää tolleen keskustella ilkeään sävyyn. Hyvä ketju menee pilalle.
Rakkaus mä oon aina sun omaisuutta!!!!😘😘😘😘😘😘😘
Tahtoo nähdä
Jaa