Kokkolan Venetsialaiset

Ompa surkeaksi mennyt kaupunki organisaation järjestämä perinteinen juhla.Siis ei mitään kiinnostavaa.Olisiko aika ulkoistaa koko tapahtumatuotanto .
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eihän siin muutako menet ideoinesi kaupungintalolle ja tarjoudu järjestämään! Miksi täällä iniset? Ei muutako tuumasta toimeen!
Me sitte katotaan miten onnistu, kerrotaan se täällä.

Äänestä

Menkää Kalajoelle .

Äänestä
  • Sinne mennään .

    Äänestä

  • Kalajoki tunnetaan laadukkaista Venetsialaisista .

    Äänestä

Uusiksi kaikki

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ompa surkeaksi mennyt kaupunki organisaation järjestämä perinteinen juhla.Siis ei mitään kiinnostavaa.Olisiko aika ulkoistaa koko tapahtumatuotanto .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu