Tähän päivään asti seksi ei ole "kiinnostanut." Satuinpahan käymään tuossa päivällä koululääkärin vastaanotolla. Ei siinä aluksi mitään ihmettä, hän pyysi minua sängyn päälle makaamaan, vähän jännitti. Mutta kun hän laittoi kätensä alushousujeni sisälle ja tunnusteli niin huhuh. Olo muuttui samantien jännityksestä kiihottavaksi. Olisin mielellään vetänyt housuni kokonaan alas ja toivonut, että hän viihtyisi käsiensä kanssa siellä pitempään. Päässä alkoi pyörimään ajatuksia, kuinka ihanaa se olisi ollut, jos olisin lauennut hänen käsiinsä. Olenko sairas? Tapahtuma oli tässä vain tiivistettynä, kaikkea en kehtaa laittaa.
Tämän kokemuksen jälkeen voin sanoa, että kyllä seksi kiinnostaa. Sama juttu minun ikäiseni tytön kanssa. Uh.
Tämän kokemuksen jälkeen voin sanoa, että kyllä seksi kiinnostaa. Sama juttu minun ikäiseni tytön kanssa. Uh.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tulata munille vain!
No kyllä tuo minusta ihan normaalilta kuulostaa, sillä murkku ikäsethän saa stondiksen ihan mistä vain
Meillä oli viime perjantaina tarkastus, ja mulle
kävi tosi nolosti, alko stondaa kun se kyseli
kikkelistä ja noista karvoista.
Ja mulla tuli mällit alushousuun, arvaa nolottiko
kun se märkä jälki näkyi housun päälle.
Lekuri vähän hymyili, ja mä olin tosi punanen..
Mul oli ihan sama juttu kun oli tarkastus. Lääkäri siinä kyseli kaikkee kavereista ja tms. sitte se alko kysellä kikkelistä ja karvoista ja kyseli vielä kaikkee että tuleeko spermaa. No kohta se kahto sinne housuihin ja sittehän mulla pomppas, mun penis seiso pystyssä ja lääkäri vain hymähti ja mä olin ihan nolona. Hävettää kun se sama lääkäri aina joskus kävelee jossain vastaan
Jos pääsette noin pitkälle lääkärinne kanssa, että hän katselee sitä ja kyselee spermasta, niin ehdottakaa esim. Että lääkäri voisi kokeilla runkkaamalla penistä. Siis varmasti lääkäreillä on tiukat säännöt noiden asioiden suhteen, mutta jos te kerrotte haluavanne sitä, niin varmasti naislääkäri mielellään tutustuu vähän lähemmin nuoren miehen penikseen. Vaikka sitä päivittäin näkee paljon, niin tuskin sitä, kun laukee.
Joo muttakun se lääkäri oli mies!!!
Mäkin kiihotun aina hirmu paljon lääkärissä ja pillu suorastaan valuu...