Adobe Photoshop -päivitys

Ohjelma on ladattu Windows kaupasta. Silloinen käyttäjätili on unohtunut. Onko keinoa ladata päivityksiä?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä sitä tollasia päivittää! Lataa Gimp!

Äänestä

Adobesta en tiedä, mutta yleensä ohjelma ei vaadi muuta kuin sen, että on sopiva edellinen versio asennettuna.
Minulle ainakin tulee ilmoitus: "Uusi vesio ladattavissa. Lattaa/Muistuta myöhemmin."
Jos sinun versiosi on liian vanha, joudut maksamaan päivityshinnan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ohjelma on ladattu Windows kaupasta. Silloinen käyttäjätili on unohtunut. Onko keinoa ladata päivityksiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu