Jyskettä!?

Mikä vitun jyskettä kiuruveteläiset pitivät tänä iltana?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ylläpito poistaa kaikki asialliset vastaukset! Tässä estetään aivan selvästi kiurukkaiden sananvapautta!

Äänestä

Kepulaiset surevat kannatuksensa laskua, siitä jyske.

Äänestä
  • Kiuruveden kommarit pitävät vastamielenosoitusta Valko- Venäjän johtajan puolesta.

    Äänestä

venetsiliaiset eli raketit paukkui.

Äänestä

Suoritetuissa tutkimuksissa on käynyt ilmi että vitulla ei ole mitään tekemistä jyskeen kanssa. Aloittaja on siis väärillä jäljillä.

Äänestä

Pienennä Diapam-annosta niin jyske loppuu.

Äänestä

Joo, ylläpito näköjään poistaa jos vähänkin negatiivinen kommentti vasemman puolen kulkijoista....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikä vitun jyskettä kiuruveteläiset pitivät tänä iltana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu