Taas oli joku Somerolaisten ikioma cruising tapahtuma keskustassa.
Naurettavaa kun muuten ei saada tapahtumaa niin someron omat pojat kuuluttaa tapahtumaa ja johan on Shellin kulmalla pörinää.
Niin se vaan on kun muuten ei jameja pystyyn saada niin pienet piirit kuuluttaa ja ei mene kuin hetki niin jengi koossa.
Onnistuu kun jokainen tuntee toisensa siten se siittola on lisääntynytkin.
Jamit Somerolla
Anonyymi
5
143
Vastaukset
- Anonyymi
Noin se menee.
Elämän tylsyys ja ihmisten yksinkertaisuus se on Someron motto- Anonyymi
Mun possulla on enemmän ääniä kuin sun ehdokkaalla?
- Anonyymi
Täällä ei lie vertailukohtaa...
- Anonyymi
Cruising... pari sävyä pinkkiä tummempi Cadillac vetoavuksi con mummo
- Anonyymi
Heh tuo ratillakki on niin pieni ja huomaamaton, että sen voi pysäköidä keskelle jalkakäytävää ja Salon pazkalakit päästävät vain donitsipierut sen kohdalla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1275705
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3952469- 1312400
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv42042- 56956
- 10922
Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍8912- 51872
- 76795
Temusta tilaamiseen tulee muutos
Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/101755